Jarige Remco Evenepoel blikt terug op reis door Zuid-Afrika: “Onvergetelijke ervaring”
Het is een heugelijke dag voor Remco Evenepoel: de Belg mag zondag 26 kaarsjes uitblazen. Het is voor de renner van Red Bull-BORA-hansgrohe een mooi moment om eens terug te blikken op zijn reis door Zuid-Afrika.
Op Instagram heeft de dubbele olympisch kampioen een reeks foto’s gedeeld van zijn trip door het Afrikaanse land. In het tussenseizoen besloot hij samen met zijn grote liefde Oumi af te reizen naar Zuid-Afrika, om daar de batterijen op te laden na een zwaar wielerseizoen.
“Oumi en ik deden het eerst drie dagen rustig aan. Daarna brachten we zes dagen door in Kaapstad, bij heerlijk weer”, vertelde hij in een eerder interview in Het Laatste Nieuws. “Dat veranderde toen we in de laatste vier dagen op safari trokken. Niet alles liep perfect dus, maar het was wel een leuke, onvergetelijke ervaring.”
De nieuwe rondekopman van Red Bull-BORA-hansgrohe deelt kiekjes van zijn safaritrip, een wandeling langs de Zuid-Afrikaanse wijnranken en een mooie zondondergang, al zien we ook hoe het liefdeskoppel kreeg af te rekenen met regenachtige omstandigheden.
Dit bericht op Instagram bekijken
We hoeven overigens niet lang meer te wachten op het debuut van Evenepoel in het tenue van zijn nieuwe Duitse werkgever. De ronde- en klassiekerspecialist begint over enkele dagen aan zijn nieuwe seizoen op het Spaanse eiland Mallorca, met enkele wedstrijden van de Challenge Mallorca.
Aankomende wedstrijden voor Remco Evenepoel
| Datum | Wedstrijd |
|---|---|
| 28 jun | |
| 4 jul - 26 jul | |
| 11 sep | |
| 13 sep | |
| 20 sep | |
| 27 sep |
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Debuteren met een TTT ? Ik hoop dat ie alsnog een dag eerder start in de Trofeo Calvià met een zeer uitdagend parcours. Zo kunnen we direct zien hoe hij de winter is doorgekomen. Ik kan niet wachten.