“Ik voel me klein jongetje dat voor het eerst wint”: Sprintcoach Marcel Kittel trots op Dylan Groenewegen
In zijn eerste officiële wedstrijddag voor de Unibet Rose Rockets, heeft Marcel Kittel meteen mogen juichen. De Duitse sprintcoach zag zijn renner Dylan Groenewegen de Clàssica Comunitat Valenciana winnen na een knappe sprintvoorbereiding.
“Wat een rollercoaster vandaag!”, schrijft de voormalige Duitse topsprinter achteraf op Instagram. “Mijn eerste race in de auto, waarbij ik de Unibet Rose Rockets via de radio coachte tijdens een zware racedag. Nadat het peloton in stukken werd geslagen door de waaiers, bracht het team Dylan Groenwegen in een perfecte positie voor de overwinning.”
“Gefeliciteerd aan iedereen van het hele team met deze fantastische start. Ik voel me als een klein jongetje dat zijn eerste race wint! Ik ben zo blij met deze teamprestatie. Gericht op één doel en plan! Dit is geweldig voor onze fantastische groep mensen die de Rockets maken tot wie ze zijn! Ik ben klaar voor meer!”
Met name de lead out van Elmar Reinders en Rory Townsend maakte indruk. Binnenkort rijdt Groenewegen de Trofeo Palma (1 februari) en nadien de Ster van Bessèges (vanaf 4 februari).
Dit bericht op Instagram bekijken
Clàssica Comunitat Valenciana - Gran Premi València
La Nucia → Valencia(199.5 km)| 1 | 04:46:09 | |
| 2 | " | |
| 3 | " | |
| 4 | " | |
| 13 | + 03 | |
| 15 | + 10 | |
| 70 | + 30 | |
| 80 | + 01:28 | |
| 94 | + 05:05 |
Reacties zijn gesloten.