Geblesseerde Wout van Aert: “Eerstdaags mag ik naar huis”
foto: Cor Vos
maandag 29 juli 2019 om 09:55 Volg in Google

Geblesseerde Wout van Aert: “Eerstdaags mag ik naar huis”

Wout van Aert mag binnen enkele dagen thuis verder herstellen van de gevolgen van zijn valpartij in de Tour de France. Dat meldde de Belg van Jumbo-Visma vanochtend op Twitter.

“Maandagochtend na de Tour, niet in een hotel in Parijs, maar in het ziekenhuis van Herentals. Het einde komt in zicht: mijn beenspieren herstellen langzaam maar zeker en eerstdaags mag ik naar huis”, meldde Van Aert. “Hoog tijd om iedereen te bedanken voor de hulp en steun.”

Afgelopen weekend werd bekend dat zijn herstel langer gaat duren dan aanvankelijk gedacht. Een eerste operatie bleek niet voldoende om optimaal te herstellen, waardoor hij vorige woensdag een tweede keer onder het mes moest.


Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
1 Reacties
29-07-2019 10:58
Fingers crossed dat hij er toch nog een redelijke winter van kan maken, al was het maar ter voorbereiding op de piek in het voorjaar!

Reacties zijn gesloten.