Frank van den Broek gooit het roer om in 2026: minder etappewedstrijden, meer klassiekers
Frank van den Broek gaat in 2026 proberen om een goed resultaat te rijden in een van de voorjaarsklassiekers. De 25-jarige Nederlander zal minder etappewedstrijden rijden dan voorgaande jaren en mikt op de Vlaamse klassiekers, de Amstel Gold Race en de Waalse Pijl.
Van den Broek koos na zijn eindzege in de Ronde van Turkije in 2024 vorig jaar voor een programma met de nodige kleine etappewedstrijden in de hoop om daar kans te maken op de overwinning, maar kwam niet verder dan twee zevende plaatsen in de AlUla Tour en de Ronde van Turkije.
In 2026 rijdt hij daarom vooral klassiekers. De Nederlander begint eind februari in Frankrijk met de Classic Var en de Tour des Alpes Maritimes, waarna hij op 28 februari aan de start verschijnt van de Omloop Het Nieuwsblad. Na Het Nieuwsblad wacht de Tirren0-Adriatico, om vervolgens het Vlaamse voorjaar af te sluiten met de E3 Saxo Classic, Dwars door Vlaanderen en de Ronde van Vlaanderen.
Na Vlaanderens Mooiste is Van den Broek ook nog te zien in de Amstel Gold Race en de Waalse Pijl. Hoe zijn programma er verder uitziet, is nog niet bekend. Voorlopig staat de Nederlander op de longlist van de Tour de France.
Aankomende wedstrijden voor Frank van den Broek
| Datum | Wedstrijd |
|---|---|
| 4 jul - 26 jul |
Reacties zijn gesloten.