Europese Spelen baanwielrennen 2019: Medaillewinnaars per onderdeel

Europese Spelen baanwielrennen 2019: Medaillewinnaars per onderdeel

foto: Cor Vos

zondag 30 juni 2019 om 16:00

De Wit-Russische hoofdstad Minsk is deze week het epicentrum van de Europese Spelen 2019. De wielerpiste van de Minsk Arena vormt het decor voor alle baanwedstrijden. WielerFlits zet alle medaillewinnaars per onderdeel op een rij.

flag-by Programma Europese Spelen baanwielrennen 2019

Donderdag 27 juni 2019

Puntenkoers – vrouwen
flag-nr1 flag-ua Ganna Solovei
flag-nr2 flag-at Verena Eberhardt
flag-nr3 flag-cz Jarmila Machačová

5. flag-nl Kirsten Wild
16. flag-be Gilke Croket

Scratch – mannen
flag-nr1 flag-gr Christos Volikakis
flag-nr2 flag-pl Filip Prokopyszyn
flag-nr3 flag-by Yauheni Karaliok

5. flag-be Jules Hesters
6. flag-nl Roy Eefting

Teamsprint – mannen
flag-nr1 flag-nl Nederland
flag-nr2 flag-fr Frankrijk
flag-nr3 flag-gb Groot-Brittannië

Teamsprint – vrouwen
flag-nr1 flag-ru Rusland
flag-nr2 flag-lt Litouwen
flag-nr3 flag-nl Nederland

Vrijdag 28 juni 2019

Keirin – vrouwen
flag-nr1 flag-lt Simona Krupeckaite
flag-nr2 flag-nl Shanne Braspennincx
flag-nr3 flag-ru Daria Shmeleva

7. flag-be Nicky Degrendele

Ploegenachtervolging – mannen
flag-nr1 flag-ru Rusland
flag-nr2 flag-it Italië
flag-nr3 flag-ch Zwitserland

7. flag-be België

Ploegenachtervolging – vrouwen
flag-nr1 flag-it Italië
flag-nr2 flag-gb Groot-Brittannië
flag-nr3 flag-pl Polen

Puntenkoers – mannen
flag-nr1 flag-gr Christos Volikakis
flag-nr2 flag-nl Jan-Willem van Schip
flag-nr3 flag-ru Dmitry Mukhomediyarov

8. flag-be Gerben Thijssen

Scratch – vrouwen
flag-nr1 flag-nl Kirsten Wild
flag-nr2 flag-it Martina Fidanza
flag-nr3 flag-by Hanna Tserakh

16. flag-be Gilke Croket

Zaterdag 29 juni 2019

Individuele achtervolging – mannen
flag-nr1 flag-ru Ivan Smirnov
flag-nr2 flag-it Davide Plebani
flag-nr3 flag-ch Claudio Imhof

10. flag-be Gerben Thijssen

Kilometer tijdrit – mannen
flag-nr1 flag-cz Tomas Babek
flag-nr2 flag-it Francesco Lamon
flag-nr3 flag-po Krzysztof Maksel

4. flag-nl Sam Ligtlee
13. flag-be Tuur Dens

Madison – mannen
flag-nr1 flag-ch Robin Froidevaux en Tristan Marguet
flag-nr2 flag-nl Yoeri Havik en Jan-Willem van Schip
flag-nr3 flag-at Andreas Graf en Andreas Müller

4. flag-be Fabio Van Den Bossche en Moreno De Pauw

Omnium – vrouwen
flag-nr1 flag-nl Kirsten Wild
flag-nr2 flag-ru Evegeniya Augustinas
flag-nr3 flag-it Elisa Balsamo

17. flag-be Gilke Croket

Sprint – mannen
flag-nr1 flag-nl Jeffrey Hoogland
flag-nr2 flag-nl Harrie Lavreysen
flag-nr3 flag-ru Denis Dmitriev

Zondag 30 juni 2019

500 m tijdrit – vrouwen
flag-nr1 flag-ru Daria Shmeleva
flag-nr2 flag-ua Elena Starikova
flag-nr3 flag-it Miriam Vece

7. flag-nl Kyra Lamberink
10. flag-nl Steffie van der Peet

Individuele achtervolging – vrouwen
flag-nr1 flag-hr Tatsiana Sharakova
flag-nr2 flag-it Marta Cavalli
flag-nr3 flag-ru Tamara Dronova

Keirin – mannen
flag-nr1 flag-nl Harrie Lavreysen
flag-nr2 flag-fr Rayan Helal
flag-nr3 flag-ru Denis Dmitriev

9. flag-nl Jeffrey Hoogland

Madison – vrouwen
flag-nr1 flag-gb Jessica Roberts en Megan Barker
flag-nr2 flag-nl Kirsten Wild en Amber van der Hulst
flag-nr3 flag-ru Diana Klimova en Mariia Novolodskaia

Omnium – mannen
flag-nr1 flag-nl Jan-Willem van Schip
flag-nr2 flag-ch Théry Schir
flag-nr3 flag-pl Daniel Stanizewski

Sprint – vrouwen
flag-nr1 flag-ru Anastasiia Voinova
flag-nr2 flag-fr Mathilde Gros
flag-nr3 flag-ru Daria Shmeleva

4. flag-nl Shanne Braspenninckx

Dit artikel delen:

1 Reactie

Mwielerfan 30 juni 2019 om 18:59

Maksel z’n vlag werkt niet goed

Headlines

Materiaalzone

Populair