EK Baanwielrennen Glasgow 2018: Overzicht alle medaillewinnaars per onderdeel
Het Schotse Glasgow was afgelopen dagen het epicentrum van het baanwielrennen tijdens het EK Baan 2018. WielerFlits heeft alle medaillewinnaars per onderdeel op een rij gezet.
Medaillespiegel
1. Nederland
2. Groot-Brittannië
3. Duitsland
4. Rusland
5. Italië
6. Frankrijk
7. België
8. Oekraïne
9. Polen
10. Denemarken
11. Portugal
12. Zwitserland
13. Wit-Rusland
14. Oostenrijk
Programma EK Baanwielrennen 2018 // Glasgow
Vrijdag 3 augustus
10km Scratch – vrouwen
Kirsten Wild
Emily Kay
Jolien D’hoore
Ploegenachtervolging – mannen
Italië
Zwitserland
Groot-Brittannië
Ploegenachtervolging – vrouwen
Groot-Brittannië
Italië
Duitsland
15km Scratch – mannen
Roman Gladysh
Adrien Garel
Tristan Marguet
Teamsprint – vrouwen
Rusland
Oekraïne
Duitsland
Teamsprint – mannen
Nederland
Frankrijk
Duitsland
Zaterdag 4 augustus
1000m Tijdrit – mannen
Matthijs Buchli
Joachim Eilers
Sam Ligtlee
25km Puntenkoers – vrouwen
Maria Giulia Confalonieri
Ina Savenka
Gulnaz Badykova
3000m Individuele achtervolging – vrouwen
Lisa Brennauer
Katie Archibald
Justyna Kaczkowska
Omnium – mannen
Ethan Hayter
Elia Viviani
Casper Von Folsach
Zondag 5 augustus
Afvalkoers – vrouwen
Laura Kenny
Anna Knauer
Evegena Augustinas
4000m Individuele achtervolging – mannen
Domenic Weinstein
Ivo Oliveira
Claudio Imhof
40km Puntenkoers – mannen
Wojciech Pszczolarski
Kenny De Ketele
Stefan Matzner
Sprint – vrouwen
Daria Shmeleva
Anastasia Voinova
Mathilde Gros
Maandag 6 augustus
Koppelkoers – mannen
Robbe Ghys/Kenny De Ketele
Theo Reinhardt/Roger Kluge
Oliver Wood/Ethan Hayter
500m Tijdrit – vrouwen
Daria Shmeleva
Olena Starikova
Miriam Welte
Sprint – mannen
Jeffrey Hoogland
Stefan Bötticher
Harrie Lavreysen
Omnium – vrouwen
Kirsten Wild
Katie Archibald
Letizia Paternoster
Dinsdag 7 augustus
Afvalkoers – mannen
Matthew Walls
Rui Oliveira
Szymon Krawczyk
Koppelkoers – vrouwen
Amalie Dideriksen/Julie Leth
Gulnaz Badykova/Diana Klimova
Kirsten Wild/Amy Pieters
Keirin – vrouwen
Mathilde Gros
Nicky Degrendele
Daria Shmeleva
Keirin – mannen
Stefan Bötticher
Sebastien Viger
Jack Carlin
Volledig programma (organisatie)
Ziet er trouwens wel een beetje zielig uit. Twee man in de regenboogtrui en ééntje niet.