Giant-Alpecin bleef in de ploegentijdrit van de Eneco Tour steken op de zevende plaats. En dat was niet waar Tom Dumoulin op had gehoopt. “Het liep wel oké, maar niet goed genoeg. We misten de paardenkracht om echt mee te doen met de topploegen. Mijn klassement is nu sowieso om zeep”, vertelde hij aan WielerFlits.
Dumoulin ziet de Eneco Tour nu maar als een goede voorbereiding op het WK in Qatar. “Het gaat nu even wat minder, maar dat kan over een paar weken weer anders zijn.”
5 Reacties
Giant niet zo’n lekker seizoen. Natuurlijk zeer blij met zijn prestaties in de Giro en Tour, maar als ploeg, helaas mede dankzij het ongeluk, niet overtuigend en die lijn zet zich in de Enecotour voort. Moet beter kunnen.
Ik zie 2 witte konten voorbij komen
2017 wordt het jaar van een vernieuwd en fris Subweb (Sunweb-Giant, Sunweb-Shimano, Sunweb….. Alpecin?)
dit jaar zo snel mogelijk afsluiten en vergeten. Tijd voor vakantie voor Tommie.
Haha! Ja inderdaad. Dat kan alleen bij wielrennen, zo dicht op de huid van de sporters komen.
Waar zijn die konten dan?