Cummings dacht even: “Ik heb de slag weer gemist”
Foto: Sirotti
vrijdag 8 juli 2016 om 18:33

Cummings dacht even: “Ik heb de slag weer gemist”

Stephen Cummings won vandaag de zevende etappe in de Tour de France. De Brit kreeg een tweede kans nadat de eerste vlucht werd gegrepen. “Ik dacht eerst: pff, ik heb de slag weer gemist. Ik was achterin aan het slapen”, lachtte Cummings tegenover Sporza. “Maar uiteindelijk kwam alles gelukkig weer bij elkaar.”

De renner van Dimension Data had deze etappe nochtans aangestipt. “Ik zag voorafgaand aan de Tour de France tien etappes waar ik kansen had en dit was er één van, maar alles hangt af van het koersverloop. Vandaag kreeg ik gelukkig een tweede kans.”

Cummings zat mee in een omvangrijke kopgroep. Het ging volgens hem niet makkelijk. “Het is de Tour. Als je hier voorop bent, is het nooit makkelijk. Kijk maar naar de namen in de kopgroep, met al die grote kampioenen. Je hebt maar één kaart en die moet je zo goed mogelijk gebruiken.”


Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!

Bestel de Zomergids
Tour de France Poster
3 Reacties
08-07-2016 18:51
knap hoe hij het steeds doet.
09-07-2016 02:37
Haha wat een gast hè! Je hoort weleens van renners die een etappe rood omcirkelen. Deze man heeft het hele tourschema roodgeverfd!
09-07-2016 08:51
TIEN etappes aangestipt?!? Van mij mag ie er een handvol van winnen.

Reacties zijn gesloten.