Circus-Wanty Gobert neemt drie renners over van CCC
Jonas Koch - foto: Cor Vos
dinsdag 3 november 2020 om 19:45

Circus-Wanty Gobert neemt drie renners over van CCC

Jan Hirt, Georg Zimmermann en Jonas Koch zullen ook volgend seizoen uitkomen op WorldTour-niveau. Circus-Wanty Gobert heeft besloten om deze renners over te nemen van CCC. De Belgische formatie maakte eind september bekend de WorldTour-licentie te hebben gekocht van de Poolse ploeg.

Koch heeft een contract getekend voor één seizoen, Zimmermann en Hirt zijn voor twee jaar onder de pannen. “Met Jim Ochowicz hadden we als doel vooropgesteld om ons bestaande rennersbestand met zo veel mogelijk renners van Team CCC aan te vullen”, zo vertelt algemeen manager Jean-François Bourlart.

Jan Hirt en Georg Zimmermann hebben een profiel dat in ons team nog niet genoeg aanwezig was. Ze beschikken over de mogelijkheid om bergop en in rittenkoersen lang mee te gaan. Hirt heeft al bewezen wat hij in zijn mars heeft, Zimmermann is dan weer een veelbelovende jonge renner. Het is belangrijk dat ze samen met Jonas Koch de stap naar ons team maken.”

‘Ware ambassadeurs’
“Deze ervaren allround renner wordt een belangrijk element in de klassiekers en in de sprinttrein. Ik ben zeer tevreden dat we voor het eerst met Duitse en Tsjechische renners zullen werken. Hirt, Koch en Zimmermann zullen in hun land ware ambassadeurs zijn van ons Duits fietsenmerk CUBE, dat in Waldershof aan de grens met Tsjechië gevestigd is.”

De 29-jarige Hirt won vier jaar geleden de Ronde van Oostenrijk, reed al zes grote rondes en werd twaalfde in de Giro d’Italia van 2017. De beloftevolle Zimmermann (23) is momenteel actief in de Vuelta a España en is bezig aan zijn eerste seizoen op het hoogste niveau. De 27-jarige Koch kan dan weer goed uit de voeten in eendagskoersen.

 
20 Reacties
Sorteer op:
3 november 2020
Jan Hirt! Topper!
3 november 2020
Kunnen Barta en Cerny er beter ook bij nemen, al zal die laatste wel meer opties hebben
  3 november 2020
  Ik had ook wel de terugkeer van Guillaume verwacht.
  Hebben 24 renners voor 2021 bevestigd op dit moment. Hoop dat ze nog wat moois oprapen.
  3 november 2020
  @Verweggistan Willem rijdt wel aardig toch bij Cofidis, heeft bovendien nog een contract voor volgend seizoen (en rijdt bij een Franse ploeg)
  3 november 2020
  Ik doelde van Keirsbulck, nu CCC ex Wanty :)
  3 november 2020
  Ooh haha, was niet eens in me opgekomen. Ja, die past er zeker wel bij!
  Zeg dan ineens zijn achternaam, in plaats van geforceerd familiair te doen, wat alleen maar verwarring veroorzaakt.
3 november 2020
Koch is wel een typische Wanty-coureur. En als groot Koch fan ben ik blij dat hij weer een jaartje langer prof is.
3 november 2020
Voorwaarde is wel dat je minimaal 200km in kansloze Tour-kopgroepen moet zitten elk seizoen
3 november 2020
Hopelijk nu echte kopmannen... het blijft magertjes voor een worldtour.
3 november 2020
Hoop nog op wat goede renners van NTT.
  3 november 2020
  Oei...
  4 november 2020
  Wie is daar dan goed ????
  4 november 2020
  Nizzolo verder zijn het meer renners voor in de breedte. Waarvan jongens als Mader, Battistella, Sobrero en nog wat namen wel de jeugd hebben.
  4 november 2020
  Wat heeft Battistella nou gepresteerd dit jaar? Niks
3 november 2020
Waar blijft het nieuws dat Vocsnor heeft getekend?
3 november 2020
Die Zimmermann doet het toch niet onaardig in de Vuelta.
  4 november 2020
  Viel me ook al op inderdaad. Daarom dacht dat ie wel eens naar Bora zou kunnen gaan. Is Duitser en een Mann. :-)
4 november 2020
Jan Hirt is wel een goede aankoop.Kan op goede dagen lang mee in het hooggebergte.

Reacties zijn gesloten.