BK Gravel met Wout van Aert is live op Belgische televisie te volgen
foto: Fotopersburo Cor Vos
zondag 16 augustus 2026 om 13:06 Volg in Google

BK Gravel met Wout van Aert is live op Belgische televisie te volgen

Fans van Wout van Aert kunnen opgelucht ademhalen. Zij kunnen hun held komende zondag sowieso via verschillende kanalen live op het scherm volgen tijdens zijn strijd voor de Belgische titel in het gravelen.

Na drie jaar proberen is het Golazo, de organisatie achter het Belgisch kampioenschap gravel, eindelijk gelukt om Wout van Aert aan de start te krijgen. In het kempische Grobbendonk, pal in zijn thuisregio, maakt de alleskunner aan de zijde van meer dan 1.300 gravelaars zijn opwachting in een discipline waarin hij nog niet al te veel heeft gekoerst.

De wedstrijd is in ieder geval vanaf 14 uur, ruim twee uur na de start, te volgen bij Proximus Pickx. Kijkers moeten geen abonnement bij de zender hebben, aangezien het op het open kanaal (Proximus Showcase) wordt uitgezonden. Op de website is ook een livestream te vinden. Voormalig renner Stijn De Bock en journalist Jonas Maes voorzien de wedstrijd van commentaar.

Ook Sporza.be heeft vanaf dat tijdstip een livestream aangekondigd.

Vandaag

14:00
Proximus Showcase
BE flag
14:00
Sporza online

Vandaag

14:00
Proximus Showcase
BE flag
14:00
Sporza online

Om te reageren moet je ingelogd zijn.