Arnaud De Lie meet zich aan Philipsen en Magnier in Algarve: “Goede test voor klassiekers”
Video Arnaud De Lie kende door een enkelblessure geen vlekkeloze aanloop richting zijn eerste wedstrijden van 2026, maar de kopman van Lotto-Intermarché is inmiddels van alle malheur verlost en heeft dan ook wel zijn ambities voor de Volta ao Algarve.
“Ik voel me goed”, begon De Lie zijn relaas voor de camera van WielerFlits. “Ik heb een mooie koers in de Clásica de Almería achter de rug en ik ben superblij om hier te starten. Het doel is om beter te worden de komende dagen, maar ook om resultaten te boeken en vertrouwen op te doen.”
De Lie hoopt op Portugese bodem de puntjes op de i te zetten richting het Vlaamse Openingsweekend. “De Omloop is een van de grote doelen van mijn voorjaar, maar mijn eerste doel is om het goede gevoel op te doen”, stipt de 23-jarige Waal aan.
In de Algarve komt hij onder meer zijn landgenoot Jasper Philipsen tegen. “Het is ook de eerste koers van Jasper. Ik weet niet hoe het al met zijn conditie is gesteld, maar er zijn meer sprinters met Magnier, Moschetti… Het is een mooie startlijst en ik zie het dan ook als een goede voorbereiding op de klassiekers.”
“Met voorbereiden op training is het nu gedaan. Het gaat er nu om koershardheid op te doen. Na deze ronde is het zaak om rustig te blijven richting het Openingsweekend.”
Aankomende wedstrijden voor Arnaud De Lie
| Datum | Wedstrijd |
|---|---|
| 14 jun | |
| 17 jun - 21 jun | |
| 28 jun | |
| 4 jul - 26 jul |