maandag 13 juli 2015 om 18:05
Antibiotica moeten zieke Boom beter maken
Lars Boom heeft last van koorts. De Nederlander van Astana ligt ziek op bed en heeft antibiotica gekregen in de hoop snel beter te worden, schrijft het AD.
De 29-jarige renner heeft even op de fiets gezeten op de eerste rustdag van de Tour in Pau. “Ik heb vanmorgen wel even gefietst, maar dat duurde niet lang”, aldus Boom.Rest day also for Ms Boom. Sleeping beauty😍. Happy see is here. Because feeling little bit sick. #TDF2015 pic.twitter.com/hhoaPHceNx
— Lars Boom (@lars_boom) July 13, 2015
Rond de persoon van Boom was vorige week veel te doen. Bij de Brabander werd aan de vooravond van de Tour een laag cortisolgehalte in zijn bloed gemeten. Volgens de regels van de MPCC had Boom daardoor een startverbod moeten krijgen, maar Astana besloot Boom niet terug te trekken. “De eerste week heeft veel energie gekost”, zei hij over dat voorval.
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Als hij niet gestart was, had Astana nu geen zieke renner gehad ;)
tijdens de Giro is de renner die wel startte ondanks te laag cortisol nooit bekend gemaakt/geworden.
Maar ik meen dat van zijn team iemand ziek naar huis ging voor de tweede rustdag.....
Je wilt zo graag het argument maken dat iedereen hier een ontzettende fan is van TLJ, dat je de plank volledig misslaat.
Dat mensen het verband leggen met de cortisolwaarden, pleit hem juist vrij van eventueel dopinggebruik.
Wat betreft mensen die zeggen dat hij moet stoppen/veldrijden etc., dat soort onzin komt bij alle renners die even wat minder presteren voorbij.