Anthony Turgis heeft de Franse eendagswedstrijd Parijs-Chauny op zijn naam geschreven. De renner van Total Direct Energie versloeg in finishplaats Chauny Robin Carpenter en Nans Peters. Het is voor de 25-jarige Turgis zijn tweede zege van het seizoen.
Alle aandacht ging uit naar het WK wielrennen in Yorkshire, maar er werd vandaag ook gekoerst in Frankrijk. In Parijs-Chauny werd gezocht naar een opvolger van Ramon Sinkeldam, die vorig zegevierde als Nederlands kampioen. De renner van Groupama-FDJ was ook dit jaar van de partij, maar Sinkeldam haalde dit keer de finish niet.
De zege ging dus naar Turgis, die na een wedstrijd van iets meer dan tweehonderd kilometer sneller bleek dan de Amerikaan Carpenter en de Fransman Peters. Turgis won eerder dit jaar al de Grand Prix Cycliste la Marseillaise. Philipp Walsleben eindigde namens Corendon-Circus als vierde, Aaron Verwilst was de beste Belg op de vijfde plaats.
4 Reacties
Heeft er uberhaupt iemand naar deze koers gekeken?
Natuurlijk wordt er in Frankrijk gekoerst. Ook op de dag van het WK.
Jammer voor de deelnemers die wille toch ook WK kijken..
Als MvdP hier was gestart, had ie met twee vingers in de neus gewonnen