Amstel Gold Race gaat niet door
Breaking De Amstel Gold Race is afgelast. De Nederlandse klassieker kan vanwege de nieuwe coronamaatregelen niet doorgaan. Koersdirecteur Leo van Vliet heeft dat zojuist bekendgemaakt.
De organisatie van de wedstrijd had vanmiddag een overleg met de Veiligheidsregio Zuid-Limburg. Vanwege de strengere coronamaatregelen achten de autoriteiten het niet verantwoord de wedstrijd door te laten gaan.In april werd de Amstel Gold Race al uitgesteld vanwege de uitbraak van het coronavirus. De enige Nederlandse klassieker stond op de nieuwe koerskalender gepland voor zaterdag 10 oktober. Door die datum kan nu een streep. Het is voor het eerst sinds de eerste editie in 1966 dat de koers is geannuleerd.
Ook de BinckBank Tour, die momenteel verreden wordt, is getroffen door de verscherpte coronamaatregelen. De Nederlandse etappes (vandaag in Vlissingen en vrijdag in Limburg) zijn geschrapt. De rittenkoers zal dit jaar enkel etappes in België kennen.
Oplossing: Gewoon hoge boetes uitschrijven als mensen staan te kijken die van "elders" komen. En de mensen die voor hun huis staan te kijken maximaal 4 mensen toelaten.
Het hele probleem weg!
Het andere pluspunt bij doorgang is:
"Er zijn meer mensen thuis die middag voor de buis, dus die lopen niet in de winkelstraten. Nu de wedstrijd niet doorgaat gaan deze mensen er allemaal op uit en winkelen of andere mensen bezoeken. Ik schat dat je nu minimaal 800.000 mensen van de bank jaagt!
in de komende jaren zal ontvouwen.
Voor alle aluhoedjes: het vaccin is er vrij snel (binnen een halfjaar) en als dat er is kan alles weer erg snel naar normaal. En nee het wordt niet verplicht wat wat kan grondwettelijk niet.
En denk nog eens goed ja: worden je vrijheden op dit moment daadwerkelijk ergens op gekort door de maatregelen? Zo ja, kom maar op met je voorbeelden.
Handenschudden mag helaas niet.
De huidige regering is een 'Brussel' welgevallige regering en moet dus door grote mediabedrijven gesteund worden. Kritische benaderingen of afwijzen van regeringsmaatregelen wordt in de verslaggeving niet geduld. Rutte valt goed in de 'Brusselse' pul. Zoals de Volkkranthoofdredacteur Pieter Klok in Juni nog zei in een interview "het is niet de taak van de pers om kritisch te zijn in tijden van crisis".Deze krant weigerde alle opiniestukken en lezersbrieven met kritiek op de coronastrategie en interviewde geen kritische deskundigen. Dit was 'Volkskrantbeleid' (andere DPG kranten deden hetzelfde maar zeiden dit niet openlijk).Waarom zeg ik dit allemaal? Omdat er nog steeds massa mensen zijn die geloven dat de maatregelen die Rutte c.s. steeds afkondigen de juiste zijn mede omdat 90% van de media dit beleid ondersteunt. Kritiek wordt samen met ander meningen bewust uitgefilterd. U weet nu waarom. Inmiddels is het zo chaotisch en de maatregelen zo willekeurig dat de geloofwaardigheid ondanks de 'media' voor een groot deel van de mensen volledig is verdampt.
Het verbieden van publiek bij sportwedstrijden (en dus ook AGR) in de open lucht is absurd in vergelijking met het niet aanpakken van b.v aerosolen in gesloten ruimtes door een opgelegd "ventilatiebeleid". Ik heb te doen met Theo van Vliet en al die sportliefhebbers die zich voor de TV hadden verheugd.
Have one doubt, they call it treason,
deze tekst is van de song Compared to What,en het slaat de spijker op de kop.
Wereldwijde massapsychose en massahysterie.
Wereldwijd 1miljoen doden waarmee het zich schaart bij TBC,Diarree,verkeersongelukken,Hiv,Leverziektes.er gaan 17xmeer mensen dood aan hart en vaatziektes.
Een andre mogenlijkheid is om volgend jaar april in een weekend op zaterdag de uitvoering 2020 en op zondag uitvoering 2021....Dit scheelt zeer veel in organisatie kosten.
Je krijgt hier toch de stuipen van !!! Zo het virus nu echt aan de landgrenzen stoppen, omdat het niet een juist id kan overleggen.
Aan al die wetenschappers, virologen en andere wijsneuzen ga terug in je grot en ga je huiswerk is goed doen en zorg voor een deugelijk plan van aanpak bij virussen in de toekomst (in stillte graag, zoals voorheen bij grote griepepidemien).
Nu is er angst/paniek/chaos en een groot deel van de bevolking die denkt zoek het lekker uit met je Corona dit en Corona dat.
Ja, ik weet dat er brandhaarden zijn en dat er problemen in de zorg zijn, die door de overheid zelf zijn veroorzaakt door de jaren heen. Incidenten heb je altijd, daar moet gericht aan een oplossing gezocht worden, c.q. noodzakelijke maatregelen genomen worden. In plaats daarvan wordt de makkelijke weg gezocht en dat is al gebleken dat dat niet de oplossing is.