Volg hier de tweede etappe van de Vuelta a Castilla y León 2019
vrijdag 26 april 2019 om 13:00 Volg in Google

Volg hier de tweede etappe van de Vuelta a Castilla y León 2019

Vrijdag gaat de Vuelta a Castilla y Léon verder met de tweede etappe. Davide Cimolai won gisteren de eerste etappe en is de eerste leider in het klassement nadat oorspronkelijke winnaar Carlos Barbero wegens een onreglementaire sprint werd teruggezet naar de vijfde plaats. Kan Barbero vandaag revanche nemen? Volg het hier op WielerFlits.

De kans dat Barbero dat dan in een spurt zal doen, is groot. De etappe van Fromista naar Villada kent weinig hoogtemeters en dus lijkt een sprint andermaal het verdict van de etappe te gaan worden. Kanshebbers zijn in het geval van een spurt niet alleen Cimolai of Barbero, maar ook Daniele Bennati, Jérome Cousin of Guillaume Boivin. Alleen in de beginfase van de wedstrijden zijn er bergpunten te verdienen op de Alto de Tamara en de Alto de Magú. Maar of deze nu schrik aanjagen bij de aanwezige sprinters?

Om 13.15 uur zal het startschot gegeven worden voor de tweede etappe. Na ongeveer vier uur koersen door de provincie Palencia zal de winnaar zich bekendmaken in Villada. De wedstrijd wordt in Neederland en België niet live op televisie uitgezonden.

Links
Website organisatie
Parcours
Deelnemerslijst (ProCyclingStats)

Liveticker (Twitter organisatie)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
1 Reacties
26-04-2019 14:11
Ik verwacht ook wel mannen als Bonifazion, Jones, Raim en Malucelli vooraan.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.