Vuelta 2025: José De Cauwer en Renaat Schotte zingen tijdens uitzending liedje op verzoek Jonas Rickaert
José De Cauwer - foto: Cor Vos
maandag 1 september 2025 om 08:40

Vuelta 2025: José De Cauwer en Renaat Schotte zingen tijdens uitzending liedje op verzoek Jonas Rickaert

Ramses Debruyne vierde zondag zijn 23ste verjaardag. De renner van Alpecin-Deceuninck, die momenteel actief is in de Vuelta a España, werd daarom even in het zonnetje gezet tijdens de negende etappe. In de tv-uitzending van Sporza zongen commentatoren José De Cauwer en Renaat Schotte hem toe. Dat was op verzoek van Debruyne’s ploeggenoot Jonas Rickaert.

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Sporza (@sporza.be)

RIDE Magazine
5 Reacties
01-09-2025 09:29
Ligt aan Renaat, die is gewoon beter op de motor dan in het commentaarhokje.
01-09-2025 13:56
Ik vind dat José het beste tot zijn recht komt naast Renaat Schotte. Die snapt dat de kijker (=dus doelgroep) voor José de zender opzoekt. Dit duo vult en voelt elkaar goed aan. De Karl-show pruim ik persoonlijk totaal niet met zijn geschiedenismomentjes voor zichzelf makend. Karl gillend als een speenvarken bij Evenepoel olympisch goud in de tijdrit was echt om een teiltje vol te braken.
01-09-2025 09:06
Hoog tijd dat er eens een nieuw duo aantreedt daaro, lijken het spoor al een tijdje wat kwijt te zijn inderdaad.
    01-09-2025 09:10
    Doe eens lief, Vainsteins. Handen af van De Cauwer.
02-09-2025 21:27
Bijna ondenkbaar voorheen maar het terugkijken op Eurosport ondanks de vreselijke programmering met eerst een half uur tennis en/of reclame doe ik liever dan naar het gezever van Renaat te luisteren.
Doe dan toch gewoon Jose solo en zet Schotte terug op de motor aub!

Om te reageren moet je ingelogd zijn.

RIDE Magazine