Vuelta 2016: Volg hier de elfde etappe
Etappe elf van de Ronde van Spanje leidt de renners van het Jurassic Museum in Colunga naar Peña Cabarga. In totaal zal het peloton 168,6 kilometer afleggen langs de kustlijn in weer een typische Vuelta-etappe. Vlak, vlak, vlak, vlak, slotklim! De beklimming is met een lengte van nog geen zes kilometer niet bijzonder lang. Het is het stijgingspercentage, met pieken tot 18%, dat illustreert hoe lastig deze beklimming is. Behoudt Nairo Quintana zijn rode trui? Volg het hier op WielerFlits.
Om 13.21 uur klinkt het officiële startschot en worden de coureur vrijgelaten. Tussen 17.30 uur en 17.55 uur verwacht de organisatie de binnenkomst van de etappewinnaar. Om 15.00 uur beginnen de live-uitzendingen van Sporza en Eurosport. De NOS zal met een livestream komen op nos.nl/sport.
Links
Voorbeschouwing etappe 11 – WielerFlits
Website organisatie
Deelnemerslijst
Parcours
Liveticker (Organisatie)
Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (Sporza)
Livestream (NOS.nl)


Ja ;)
Vertrek van Kelderman niet bepaald lachwekkend. Schat hem toch als toppertje in wording, niveau Geesink-Dumoulin-Mollema en beter dan Kruijswijk
Punt blijft dat die drie absoluut geen winnaars zijn, maar wat niet is kan nog komen.
Wat betreft Kelderman twijfel ik over zijn potentie, we zullen het zien in de toekomst :).
Bij Hofland wil het vooral dit jaar niet lukken, want heeft toch in 4 jaar toch al 12 profzeges behaald (eigenlijk in 3 jaar, want dit jaar heeft hij dus nog niet gewonnen). Om hem "absoluut geen winnaar" te noemen vind ik in zijn geval zeker niet terecht.
Alleen Vanmarcke is écht een aderlating mijn inziens.
En toch heeft Gesink ondanks al zijn gemiste wedstrijddagen de afgelopen 4 jaar meer gewonnen dan Kelderman om Maar iets te noemen en ook meer van naam.
En heeft ter vergelijking Groenewegen alleen al dit jaar meer gewonnen dan Hofland in de afgelopen 2 a 3 jaar.
kloten rijden op die slotklim, of die nou wint of niet, verliezen doet hij iig niet.
Sorry ben het weer niet met je eens. Kruijswijk heeft juist niet de intrinsieke kwaliteiten om veel te winnen. Daarvoor mist hij is namelijk een stukje explosiviteit. En zo als je afgelopen Giro zag is het zelfs al ben je de beste bergop dan nog is het niet zo makkelijk om (etappes) te winnen.
Verder komen, naar mijn mening, Vanmarcke en Kelderman ook maar een aantal procentjes te kort om in staat te zijn meerdere overwinningen per jaar te pakken.
Vanmarcke is daarentegen wereldtop op de kasseien en is een kwestie van tijd tot die een grote klassieker pakt.