zaterdag 29 april 2017 om 12:55
•
Volg in Google
Volg hier de vierde etappe van de Ronde van Romandië 2017
Na de sprintetappe van gisteren, moeten vandaag de klassementsmannen weer aan de bak in de Ronde van Romandië. De klimmers krijgen de laatste kans om tijdwinst te boeken met oog op de slottijdrit van morgen.
Aangezien de verschillen in het klassement nog relatief klein zijn, zullen de mindere tijdrijders onder de klimmers graag een buffer willen opbouwen voor zondag. Dat is ook goed mogelijk, want het parcours lijkt met drie beklimmingen van eerste categorie en één van tweede categorie zwaar genoeg om voor vuurwerk te zorgen.De etappe gaat om 13:10 van start en eindigt volgens de organisatie tussen 17:12 en 17:31. Eurosport begint net als de afgelopen dagen om 16:00 aan de uitzending, met commentaar van José Been en Michael Boogerd.

Links:
Voorbeschouwing: Ronde van Romandië 2017 (WielerFlits)
Officiële website
Deelnemerslijst (ProCyclingStats)
Parcoursinformatie
Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (Sporza)
Livestream L’Equipe (Frans, vanaf 16.00 uur)
Is meestal een rondje van net-niet, door een te weinig selectief parcours en deelnemersveld dat moe is van de Ardennen, of in opbouw naar de Giro.
Erg jammer, leek een mooie renner te zijn, maar dus ook een rotte appel. Kan zo in het rijtje met Franco-fan Rojas.
Edit: zie hier het nieuwsbericht erover: http://www.cyclingnews.com/news/moscon-racially-abuses-reza-at-tour-de-romandie/
Les 8 coureurs: Clarke, Kochetkov, Van der Sande, Armee, De Gendt, Cherel, Reguigui et Pasqualon. Avance de 58''
Drie Belgische Lotto renners dus. Hun doel lijkt duidelijk ;)
- Gaat de slotklim van 4 km (eerste 3 km a 8%, laatste km a 4%) voldoende zijn om een schifting door te voeren? Ik vrees voor weinig spektakel met een handjevol seconden verschil.
- Hoe vaak zal José de naam Tosh van der Sande noemen? Ik zet vast in op 12 keer.
Jammer van Tolhoek inderdaad, maar niet verwonderlijk met dit weer. Ben persoonlijk weer benieuwd naar JVDB vandaag en wat betreft het 'racistische voorval' met Reza: hij leek het zelf wel aardig op te lossen. Laten we er hier maar geen poespas van maken.
Edit: achtervolgende groep staan allemaal binnen een halve minuut van Felline
De eerste drie kilometer van de slotklim loopt stevig omhoog aan zo'n acht procent. Daar kan wel verschil worden gemaakt. De laatste drie vlakt het wat af, maar de slotkilometer loopt toch aan 6.5 procent omhoog. Het zal voor aan de renners liggen vandaag, maar ik neem aan dat ze Felline wel gaan proberen te lossen.