Volg hier de uurrecordpoging van Alex Dowsett
zaterdag 2 mei 2015 om 13:45 Volg in Google

Volg hier de uurrecordpoging van Alex Dowsett

Alex Dowsett doet vandaag op de wielerbaan van Manchester een poging om het werelduurrecord te verbeteren. De Brit van Movistar moet daarvoor verder rijden dan 52,491 kilometer. Dat is de afstand van huidig recordhouder Rohan Dennis.

Dowsett zou in eerste instantie het record op 27 februari aanvallen, maar een val tijdens een trainingsrit gooide roet in het eten. De Brit brak daarbij zijn sleutelbeen. “Ik voel me nu beter dan voor mijn crash”, stelt hij tegenover Belga. “Het was zwaar, omdat ik voor mijn blessure in goede doen was. Op training gaat het goed, mijn statistieken zien er ook goed uit, dus de voorbereiding is prima verlopen.”

De 26-jarige renner van Movistar begint om 14:00 aan zijn aanval op het werelduurrecord. Het evenement wordt rechtstreeks uitgezonden door Eurosport 2. Gaat hij Dennis verslaan? Bespreek hier zijn poging.

Links:
Liveticker (Twitter Movistar)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
53 Reacties
02-05-2015 15:03
Geweldig! Zit te juichen op de bank hier!
02-05-2015 15:04
Met overtuiging! Mooi die emotie.
02-05-2015 15:05
Ik zit hier vrij chill achter de computer maar vind het wel een mooie prestatie die Wiggins voor mijn part helemaal niet hoeft te kunnen verbeteren.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.