Volg hier de tweede rit in de Ronde van Asturië 2019
In Noord-Spanje staat vandaag de tweede rit van de Ronde van Asturië op het programma. In 171,1 kilometer gaat het van Soto de Ribera naar Cangas del Narcea. Onderweg krijgen de renners drie beklimmingen voor de kiezen.
In de openingsfase vormt de Alto del Escamplero (3km á 5,2%) de eerste hindernis. Na de Alto de la Espina (8,5 km á 4,9%) volgt de aanloop richting de scherprechter van de dag. De Alto del Acebo is 9,5 kilometer lang en kent een gemiddeld stijgingspercentage van 8,1%. Vanaf de top volgt nog een afdaling van 19 kilometer tot de finish. Een dag voor klimmers en waaghalzen dus!
De start is om 13:00 en de aankomst wordt verwacht tussen vijf uur en half zes.
Gisteren liet Movistar zich aftroeven door de Colombiaan Carlos Quintero van Manzana Postobon. Zetten zij vandaag de zaken recht? Bespreek hier het verloop van de etappe.
Links
Website organisatie
Deelnemers
Parcours
Liveticker (Organisatie)
Om te reageren moet je ingelogd zijn.