Volg hier de tweede etappe in de Tour Poitou-Charentes 2018
woensdag 22 augustus 2018 om 11:50 Volg in Google

Volg hier de tweede etappe in de Tour Poitou-Charentes 2018

Arnaud Démare wist de openingsetappe van de Tour Poitou-Charentes te winnen. De Franse sprinter van Groupama-FDJ begint hierdoor als leider aan de tweede etappe van de Franse rittenkoers richting Melle. Kan hij voor een heuse twee op twee zorgen? Bespreek hier op WielerFlits het verloop van de koers!

De tweede etappe van Segonzac naar Melle is qua zwaarte vergelijkbaar met de rit van gisteren. Onderweg liggen er wel drie klimmetjes te wachten, maar de laatste heeft zijn top op 45 kilometer van de finish. De etappe lijkt met andere woorden niet zwaar genoeg om de sprinters te lossen.

De aankomst daarentegen is behoorlijk pittig. De laatste honderden meters lopen namelijk omhoog aan 4,3%, ideaal voor een krachtsprinter à la Démare. De etappe wordt om 12.05 uur in gang geschoten, om rond 16.30 uur aan te komen.

Links
Website organisatie
Deelnemerslijst (ProCyclingStats)

Liveticker
Liveticker (Twitter)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
1 Reacties
22-08-2018 12:22
Ergens te zien?

Om te reageren moet je ingelogd zijn.