Volg hier de proloog van de Vredeskoers U23 2021
donderdag 3 juni 2021 om 16:45

Volg hier de proloog van de Vredeskoers U23 2021

Naast de Giro d’Italia voor beloften wordt deze week ook de Vredeskoers voor U23-renners verreden. Die Tsjechische ronde voor talenten begint vandaag met een proloog van ongeveer drie kilometer in Jésénik. Wie grijpt de eerste leiderstrui? Volg het hier op WielerFlits.

Net als de laatste laatste vier jaar start de Vredeskoers met een proloog. Dit keer in Jeseník, over een parcours van 3,4 kilometer lang en met acht bochten. Er zijn twee min of meer technische passages, waar twee bochten kort na elkaar volgen. De snelheid gaat er hier eventjes uit.

De explosievere types zijn hier daarom in het voordeel van de powerhouses. Denk voor ritwinst vooral aan Julius Johansen, Filip Maciejuk, Søren Wærenskjold, Lev Gonov en de laatste starter Lars Boven.

De eerste renner gaat om 17.00 uur van start. Daarna beginnen de andere coureurs om de halve minuut aan hun rit tegen de klok. Rond 18.00 uur is de laatste renner gefinisht. De wedstrijd is niet live te zien.

Vredeskoers proloog 2021

Links
Voorbeschouwing: Vredeskoers U23 2021 (WielerFlits)

Website organisatie
Deelnemerslijst (FirstCycling)

Starttijden proloog

Live timing (Organisatie)
Liveticker (Twitter #CoursedelaPaix)
Liveticker (Twitter #ZavodMiru)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster

Om te reageren moet je ingelogd zijn.