zaterdag 17 september 2016 om 12:00
Volg hier de Primus Classic Impanis-Van Petegem 2016
Na het Kampioenschap van Vlaanderen gisteren staat er vandaag opnieuw een Belgische koers op het programma. Dit keer is het de beurt aan de Primus Classic Impanis-Van Petegem.
Deze 1.HC-wedstrijd heeft een mooie deelnemerslijst, met daarop zes WorldTour-ploegen, waaronder LottoNL-Jumbo. Ook Roompot-Oranje Peloton staat aan de start. Greg Van Avermaet is de grootste naam op de startlijst. De Belg van BMC won al eens in 2014. Kan hij deze prestatie herhalen?De koers begint om 12:15. Vanaf 15:00 kun je wedstrijd live kijken bij zowel Sporza als Eurosport. De aankomst wordt tussen 16:50 en 17:25 verwacht. Bespreek hier het verloop van de koers.
Links:
Deelnemerslijst
Officiële website
Technische gids
Liveticker (Sporza)
Ik dacht ook al, oh je. Maar vandaag heeft hij de benen kennelijk niet.
Dan is er nog hoop, dat hij bij TLJ gaat blijven.
Ik was er ook bang voor, maar op het eind kwamen ze toch nog. Helaas een crash (kon niet zien wie) en V. Asbroeck niet snel genoeg.
Prima lead-out van Etixx. Iedereen sprint in het wiel van Gaviria.