Volg hier de ploegenachtervolging van de Hammer Series Limburg 2017
Na de Hammer Climb en de Hammer Sprint is het verdict opgemaakt en kunnen de ploegen beginnen aan de afsluitende Hammer Chase, een ploegenachtervolging van bijna 50 kilometer. Het evenement is voor iedereen wennen: renners, ploegen, fans en vooral organisatie. Hoe gaat deze derde en laatste dag uitpakken? Maar vooral, welke ploeg wint de allereerste uitgave? Volg hier op WielerFlits de Hammer Chase.
In de eerste groep starten de acht ‘slechtste’ ploegen na twee dagen, voor hen rest enkel de strijd om de dagzege nog. De beste acht ploegen doen nog wel mee om de eindzege. Sky vertrekt als eerste. De tweede ploeg (Sunweb) start na 32 seconden, de ploeg erna (Nippo-Vini Fantini) na één minuut, enzovoort.
Tijdens de achtervolging mogen renners alleen in hun eigen treintje van positie wisselen. Stayeren achter een ander treintje is niet toegestaan. Formaties starten met vijf renners; de tijd van de vierde telt. De ploeg die als eerste de streep passeert, wint de Hammer Series.
Hoe ziet de slotdag van de Hammer Series in Limburg eruit?
Regionale zender L1 begint om 14.35 uur met de live-uitzending. De NOS komt met een livestream op haar website, de Hammer Series komt zelf met een stream op Facebook.

De beste acht ploegen (start om 16.05 uur)
1.
Sky
2.
Sunweb op 32s
3.
Nippo-Vini Fantini op 1m00s
4.
Lotto Soudal op 1m12s
5.
Movistar op 1m29s
6.
Cannondale-Drapac 1m49s
7.
Orica-Scott op 2m02s
8.
LottoNL-Jumbo op 2m16s
Links
Voorbeschouwing: Hammer Series Limburg 2017 (WielerFlits)
Website organisatie
Parcours
Startlijst ploegenachtervolging
Liveticker (Twitter organisatie)
Livestream (L1, vanaf 14.35 uur)
Livestream (NOS.nl, vanaf 14.55 uur)
Livestream (Facebook Hammer Series)
Livestream (YouTube GCN)
Hoe dan ook, puike prestatie van Sunweb. En wellicht TLJ voor de dagzege?
Dan gaat het achtervolgingselement verloren, dat zou jammer zijn, want dat is juist de vernieuwing. Strenger optreden van de jury en minimaal 30s verschil bij de start.
Zijn wel betere regels/handhaving nodig wat betreft inhalen ed.
Dagwinnaar tlj?