Volg hier de Ordiziako Klasika 2020
In Spaans Baskenland wordt vandaag de 97e Ordiziako Klasika, een zware, heuvelachtige koers over 165,7 kilometer. In tegenstelling tot vorige jaren ontbreken de WorldTeams aan het vertrek. Bespreek hier op WielerFlits het verloop van de wedstrijd!
Beginnend en eindigend in Ordizia bestaat het parcours uit vijf lokale ronden van elk ruim dertig kilometer. Steeds is de Alto de Abaltzisketa de scherprechter, in de vierde en vijfde ronde moet een extra lus over de Alto de Altzo de wedstrijd extra pittig maken. Vanaf de laatste passage van de Abaltzisketa is er nog 10,6 kilometer te gaan. In 2019 bereikte Rafael Valls solo de finish.

Om 10.00 uur wordt in Ordizia het startsein gegeven voor de wedstrijd. De finish wordt verwacht tussen 13.50 en 14.08 uur. De koers is rechtstreeks te volgen via een livestream.
Overigens opvallend dat Anacona aan de start staat. Hoorde hij niet bij de verdachte renners van Arkea na de hotel-inval in de Tour (met de gebroeders Quintana)?
Dit is er eentje voor de bikkels.