Volg hier de derde etappe in Parijs-Nice 2017
De derde rit in Parijs-Nice voert het peloton over grotendeels vlakke wegen van Chablis naar Chalon-sur-Saône. Opnieuw lijkt dit een etappe voor de sprinter. En hoewel sprinters Arnaud Démare en Sonny Colbrelli de eerste twee ritten wisten te winnen, is een massasprint geen sinecure.
De Fransman klopte in de eerste rit namelijk Julian Alaphilippe na een sprint-à-deux, terwijl Colbrelli de spurt van een omvangrijke eerste groep won. Beide etappes werden getekend door slecht weer en de daardoor ontstane waaiers. Vandaag waait het naar verwachting minder hard. Er staat een windkracht tussen de drie en vier Beaufort. Vanmiddag blijft het waarschijnlijk droog, maar is het met maximaal negen graden Celsius wel koud.De start van de derde rit is om 12.05. De finish ligt volgens het routeboek tussen 16.24 en 16.50. De koers is live te zien bij Eurosport 1 vanaf 15.30, Sporza start om 15.20 met de uitzending. NOS.nl begint op dezelfde tijd met een livestream. Bespreek het wedstrijdverloop hier op WielerFlits.

Links
Voorbeschouwing: Parijs-Nice 2017 (WielerFlits)
Website organisatie
Parcours etappe 3
Deelnemerslijst (ProCyclingStats)
Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (organisatie)
Liveticker (Sporza)
Liveticker (Cyclingnews)
Livestream (NOS.nl, vanaf 15.20 uur. Voegen we later toe)
Als ze en bloc naar de finish rijden is Kittel uiteraard topfavoriet.
Als ze dat klimmetje à bloc oprijden is Kittel kansloos.
Mocht dat niet gebeuren dan geloof ik nog niet dat Kittel hier voor de overwinning zal sprinten.
Dan denk ik dat er bij dat klimmetje nog genoeg frisse helpers zijn om een massasprint te organiseren.
En als antwoord op je vraag: omdat ik het grappig vind dat er altijd zo heerlijk geklaagd en gezanikt wordt op parcoursen met vlakke etappes.