zaterdag 20 juni 2015 om 14:15
•
Volg in Google
Volg hier de achtste etappe in de Ronde van Zwitserland 2015
In de Ronde van Zwitserland zijn alle ogen gericht op de slottijdrit van morgen, maar de etappe van vandaag mag allerminst onderschat worden. Rond Bern moeten de coureurs de nodige hoogtemeters maken.
Op het menu staan vier rondes van ruim 38 kilometer die over hetzelfde parcours gaan als de slottijdrit. Het circuit bevat geen echte cols, maar het gaat wel constant op en af in de Zwitserse hoofdstad. Dit lijkt ideaal voor aanvallers, of krijgen we opnieuw een sprint?De renners gaan rond half drie van start. De aankomst wordt tussen 18:04 en 18:26 verwacht. Eurosport zendt de koers vanaf 16:34 uit op het hoofdkanaal. Bespreek hier het wedstrijdverloop.

Links
Deelnemerslijst
Voorbeschouwing
Website organisatie
Parcours
Liveticker (organisatie)
Liveticker (Twitter organisatie)
Liveticker (Sporza)
Rast, Elmiger, Albasini en Wyss
Kwiatkowski,Trentin,Stybar,Schleck,Albasini,King,Wyss,Elmiger, Didier,Teunissen,Rast&Moser
Edit: al teruggenomen
In totaal 2x EQS, 2x ALM, 2x KAT, 2x OGE + 1x BMC, 1x IAM, 1x TCS, 1x TLJ, 1x LTS, 1x TGA, 1x MOV, 1x AST, 1x CCC, 1x TFR, 1x WGG.
14 ploegen, dus 5 teams ontbreken. Daarbij FDJ van Pinot en SKY van Thomas.
Kwiatkowski is zich duidelijk in vorm aan het rijden. Deze kopgroep zal wel wegblijven. Giant heeft de best geklasseerde met Barguil, en met Albasini, Kwiatkowski, Trentin, Roelandts en Lutsenko zijn er heel wat ploegen die de juiste man vooraan hebben. Tinkoff heeft verder nog iemand mee en Katusha heeft zijn leadout voor Kristoff mee gestuurd, dus die zullen ook wel niet achtervolgen.
Ik zeg, vanzelfsprekend, Albasini.
Edit: staat al vrij ver :)
Bijna vier minuten achter Barguil
Edit: je had het al gezien ;)
Idd :) dacht eerst dat hij rond plek 12 stond.
Kwiatkowski FTW!
Gunfactor: Albasini
Voor tweedeschermvolgers: Beelden van de koninginnenrit Ronde van Slovenië [url=http://www.siol.net/sportal/kolesarstvo/po_sloveniji/v_zivo/2015/06/3_stage_dobrovnik_trije_kralji.aspx]hierrr.[/url]