Tour 2017: Volg hier de tiende etappe
dinsdag 11 juli 2017 om 12:55 Volg in Google

Tour 2017: Volg hier de tiende etappe

De rustdag zit erop en dat betekent dat de renners in de Tour de France weer op de fiets moeten. Vandaag koerst het peloton van Périgueux naar Bergerac over voornamelijk vlakke wegen. Een massasprint ligt dus het meest voor de hand.

Marcel Kittel is vandaag na zijn drie ritzeges de torenhoog favoriet. Weet hij de verwachtingen waar te maken? En wat kan Dylan Groenewegen? Interessant wordt ook de tussensprint op 57 kilometer voor het einde. Michael Matthews en Marcel Kittel zullen hier graag punten willen scoren.

De koers start om 13:10. De wedstrijd wordt vanzelfsprekend weer door de inmiddels bekende rechtenhouders uitgezonden. Eurosport is er vanaf de start bij op het tweede kanaal. De NOS en Sporza beginnen om 14:10 met uitzenden. De finish wordt verwacht tussen 17:17 en 17:39.

Links
Voorbeschouwing etappe 10 (WielerFlits)

Website organisatie
Deelnemerslijst WielerFlits
Parcours informatie

Livestream (NOS)

Liveticker (Organisatie)
Liveticker (Sporza)
Liveticker (Cyclingnews)


Meld je aan en speel onze Voorspelgame!


Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
97 Reacties
11-07-2017 13:35
Tot zover voor nu, volgens mij is 16u een prima tijd om weer te kijken. Dat zou op tijd moeten zijn voor de tussensprint.
11-07-2017 13:36
Boeken dicht tot 5 uur.
11-07-2017 13:40
Dus als ik het goed begrijp wordt offredo wakker, gaat naar de ploegbespreking en krijgt te horen dat ze vandaag voor de geldschieters op tv moeten komen dus mee in de (kansloze) ontsnapping. Het leven van een netnietsprinter en netnietklimmer en netnietklassementsman gaat niet over rozen.
Het leven van een in het voorjaar verwende wielerfan ook niet trouwen.


'doet zijn oogjes weer toe'
11-07-2017 13:40
@UrbanSteel Boeken juist open tot 5 uur, stream uit. Fijn voor het studeren dit, is het van het weekend minder van gekomen.
11-07-2017 13:44
@GertJan020

L ;) L , voor de studenten en leesliefhebbers onder ons inderdaad boeken open tot 5 uur en stream uit. ;)
11-07-2017 13:44
De tourorganisatie moet toch ook bij het zien van zoveel passiviteit in het peleton de hik krijgen van zulke etappes. Staat er trouwens in het reglement geen sanctie op passiviteit, zoiets als spelbederf ?
11-07-2017 13:46
Dit bericht is verwijderd
11-07-2017 13:48
Jammer, had gehoopt op eens een kopgroep van minstens 8 man, dan kun je nog de pretentie hebben dat ze wegblijven
11-07-2017 13:52
@skylimit... bij ASO blijft de kassa rinkelen... start/finish plaatsen blijven betalen, elke dag tv rechten opstrijken, hun allerlaatste zorg is echt wel het sportieve aspect anders hadden ze er jaaaren geleden al dit soort etappes uit gelaten...
11-07-2017 13:57
Mooi, de kanslozen zijn vertrokken, siëstatijd, welterusten!
11-07-2017 14:01
Misschien dat op het kolletje van 4e categorie 6-8 man wegspring.
Valse hoop denk ik
11-07-2017 14:09
En mijn vaste bijdrage :
TLJ had mee moeten zitten
11-07-2017 14:09
Misschien kan Frank Evenblij om een uurtje of 3 even aanschuiven bij Herbert voor een Tour quiz... Dood de tijd een beetje
11-07-2017 14:13
@Retro Lex
Waarvoor dank, al begint het nu allemaal wel erg Ground Hog Day-achtig te worden...
@abdoe
Kansloos? Volgens mij maakt Offredo erg veel kans, als Hilaire bewust op kilometerpunt 10, als ze nog 37 seconden voorsprong hebben, iemand met een breakmes en een baseballknuppel posteert. De herinnering als trigger om sneller te rijden dan ooit: ook dat is topsport!
11-07-2017 14:21
Dijkstra op de NOS over de Dordonge: Het gebied van de 1000 kastelen. Nou dan kan Herbert aan de slag de komende uren....
11-07-2017 14:24
getjirp en zonlicht
wielrenners zoeven voorbij
de supporter slaapt
11-07-2017 14:35
Twee koplopers die over het asfalt zweven,
Ze zullen 180 kilometer flink gas geven.
Geregisseerd leggen de ploegen ook deze poging aan banden
en zullen de koplopers weer in het zicht van de haven stranden.
Wat het peloton voor ogen had heeft het gekregen,
de eerste overwinning van Dylan Groenewegen!
11-07-2017 14:45
@maxvanheeswijk mooie omschrijving van een lazy afternoon. Gaaaap
11-07-2017 14:52
Zou Sunweb nog wat proberen op dat klimmetje om te voorkomen dat Kittel kan meesprinten.
11-07-2017 15:04
Waar ligt de Dordonge?
11-07-2017 15:06
Zal ik alvast deze namiddag van een streepje muziek voorzien? Evan Dando's "Baby I'm bored" album op endless repeat, en dan zorgen dat je één of andere smart bracelet op de kop kan tikken die als je in slaap dreigt te vallen, "Bored" van Iggy Pop (met de onsterfelijke zin "I'm the chairman of the bored") op volume 10 door je oortjes jaagt. "No fun" gegarandeerd. En ja, dit is wel degelijk volledig on topic.
11-07-2017 15:08
@Seeko
"Waar ligt de Dordonge?"
Simpel. Door Dongen rijden, en je bent er zo.
11-07-2017 15:10
In Frankrijk
11-07-2017 15:22
Ik kijk even op WF en zie dat t weer een saaie etappe wordt.
Sorry hoor, maar dit is wel erg gemakkelijk, wielrenners van de meeste ploegen! Zijn jullie dom of zo? Het aantal sprintersploegen is sinds het begin van de Tour gehalveerd, wat betekent dat het moeilijker is voor de sprintploegen om te controleren. Daarbij komt nog dat je publiciteit mist als je niet meezit in de ontsnapping. ... Ongelooflijk.

Een goed ronddraaiende vlucht met renners van 6 of meer verschillende ploegen, evt met een renner van Soudal of Sunweb erbij, ik moet het nog zien of Etix die terugpakt.
11-07-2017 15:22
@skylimit
Afgelopen zondag was het koers vanaf het begin, waar velen over hun theewater gingen, vaak gebruikelijk dan zo'n dag als vandaag.
De coureurs vervelen zich trouwens een pak minder dan de gem wfr, geen last van reclame maar prachtige uitzichten op kastelen en schoon vrouwen volk en een heerlijke kouwe klets die wacht aan de streep of twee.

Om te reageren moet je ingelogd zijn.