Giro 2017: Volg hier de twaalfde etappe
donderdag 18 mei 2017 om 11:30 Volg in Google

Giro 2017: Volg hier de twaalfde etappe

In Giro d’Italia krijgen de sprinters vandaag tijdens de vlakke rit naar Reggio Emilia weer eens een kans. Op de route van de langste etappe van deze Giro liggen in het eerste gedeelte twee klimmetjes, maar het tweede gedeelte is zo goed als vlak. Wordt het Greipel, Gaviria of Ewan?

Giro d'Italia 2017 : Etappe 11

De start is om 11:45, de finish wordt verwacht tussen vijf uur en half zes. Eurosport begint om 13:16 met de rechtstreekse uitzending. Het commentaar is van Jeroen Vanbelleghem en Karsten Kroon. Bespreek hier het verloop van de etappe.

Links:

Giro 2017: Voorbeschouwing etappe 12 (WielerFlits)

Website organisatie
Deelnemerslijst (WielerFlits)
Informatie etappe 12

Liveticker (Twitter organisatie)
Liveblog (NOS)
Liveticker (Sporza)
Liveticker (Website Giro d’Italia)

Livestream L’Equipe (Frans)

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
76 Reacties
18-05-2017 13:03
@lurtz het is een forum en op dit moment zijn de prestaties in de Giro niet zoals gehoopt. Maar er wordt ook weinig aan gedaan om het om te draaien bij LTJ. Het is alleen maar hopen op een goede 3e week van Kruiswijk. Terwijl je met Battaglin en Campanaerts en overige ook wat anders kan proberen. En wellicht komt er dan ook meer positiviteit.
18-05-2017 13:06
"Als Sunweb slim is dan zorgen ze dat er alleen maar renners in de kopgroep zitten die op minstens een kwartier staan."
LOL
18-05-2017 13:13
de meeste sprinters zullen er na morgen toch mee ophouden denk niet dat die zich 9 dagen
pijn gaan doen.
18-05-2017 13:15
@Raymundez

Vooraf was bepaald dat alles op kruiswijk ging dat is een afspraak die gemaakt wordt en dat gebeurd in meer ploegen. Dat het dan niet lekker loopt op Blockhaus voor kruiswijk kan gebeuren.

Om dan het plan meteen af te schrijven is dan ook weer een stap tever naar mijn idee, en zover ik heb gehoord mocht capenaarts wel de tijd rit rijden enkel mocht hij zich er de dagen ervoor niet sparen, hij had voor een top 10 kunnen rijden maar niet voor winst.

Dat kruiswijk het tijdens de tijdrit en de dag erna ook niet super doet is dan nog niet bekend en is jammer te noemen. De komende 3 dagen zie ik voor LTJ ook niet echt een mogelijkheid voor een renner van hun.

Het zal van mogelijk zondag of de volgende week afhangen en denk dat ze dan ook wat meer vrijheid gaan geven aan andere renners, maar nog steeds voor krijswijk gaan als hij zaterdag er niet helemaal door zakt.

Maar om hier in elk topic LTJ af te gaan kraken gaat me dan ook ver. Ik snap dat sommige mensen het jammer vonden dat Battaglin en Capenaarts niet mochten maar na 2 dagen in elk topic dit al zoveel keer gehoord te hebben mag het ook wel een keer klaar zijn.
18-05-2017 13:17
Straks op de klim gaat er een nieuwe groep wegrijden, dan wordt het pas interessant met mannen als visconti, luis leon, fraille, costa, rolland, kangert, cataldo, petili enz...
18-05-2017 13:21
@Vibeman
Dat gaat niet gebeuren. Ze gaan niet eens een poging wagen omdat dat kansloos is. De sprintersploegen willen een sprint dus komt er een sprint
18-05-2017 13:21
1 Grote troost vandaag. De etappe in Tour of Californie vanavond. Mt Balty met grote kansen voor TLJ.
18-05-2017 13:22
Je bedoelt op die klim waar ze over 2km op de top zijn? Dan gaan die mannen ff 6,5 minuut dichtrijden?
18-05-2017 13:23
Zo , Sunweb op de bagagedragers van Lotto Soudal, ORICA-Scott en Quick-Step Floors , dus toch een rustdag.
18-05-2017 13:25
"Met je tong tussen de spaken" haha
18-05-2017 13:27
Mooie etappe vandaag; hoef mij om 17.00uur (16.00uur Nederlandse tijd) niet naar huis te haasten, kan eerst nog langs de winkel voor wat versnapperingen om dan vermoedelijk het laatste half uur nog te kunnen zien.
18-05-2017 13:31
@chase patate

helemaal mee eens. Dat duimpje was voor Ten Dam en niet voor Nibali (je ziet ook Ten Dam afzakken). Ze willen graag wat spanning creeren op de Franse TV.
18-05-2017 13:40
[quote]assen - 18 mei 2017 om 12:44
Wat een slechte Giro trouwens heh, voor TLJ?[/quote]
Lol, en dan vind je jezelf serieus geen troll?

Er staat hier in Emilia nog best een windje. Ik ben benieuwd of er ploegen zijn die zin hebben om dat a) op te merken en b) te vertalen naar initiatief.
18-05-2017 13:48
Fraile pakt wat bergpuntjes
18-05-2017 13:50
@xistnc Quick-Step is daar toch wel voor te porren. Misschien moet Sunweb even met ze samenwerken
18-05-2017 13:51
Flauw van l'equipe omdat Vincenzo aanvalt wat niet meer dan logisch is.
Fransen hebben altijd moeite met een Hollandse naam. Twee komen goed overeen.
18-05-2017 14:04
@xistnc Sorry - wilde niet trollen. Gewoon mijn frustratie voor slechte prestatie van TLJ hier. Mijn welgemeende excuses, als ik mensen hiermee op de kast jaag.
En inderdaad, in California is het een stuk rooskleuriger voor TLJ. :-)

Waaiers zou fantastisch zijn jaaaa, dan gaat hier de tv meteen aan! Maar het zal wel niet, anders zouden we toch wel daarvoor gewaarschuwd zijn?
18-05-2017 14:11
BeGREIPELijk dat Greipel morgen naar huis gaat....
18-05-2017 14:13
Waaiers zouden deze ziel doodden etappe van 230km tenminste nog iets van interessant maken ( op het sprint na dan ). Al acht ik de kans klein dat er ploegen zijn die er echt interesse in hebben om het op de kant te gooien nu.
18-05-2017 14:14
@assen: zo slecht doet Lotto Jumbo het toch niet? Paar mooie ereplaatsen voor Battaglin en Van Emden. Kruijswijk presteert iets minder dan vorig jaar, maar dat kan gebeuren he
18-05-2017 14:16
@lurtz
"Capenaarts", I like it. Klinkt al een stuk meer als Comedy Capers.
18-05-2017 14:18
Het is niet dat je even kan kiezen voor waaiers. Er moeten allerlei omstandigheden precies goed zijn om het te laten plaatsvinden.

Ik heb trouwens het idee dat het parcours vorig jaar meer interessante tussen etappes had. Nu zitten er toch wel veel saaie etappes tussen.
18-05-2017 14:25
Zonder waaiers kan het ook spannend zijn als QS de vermogens doet stijgen.
18-05-2017 14:27
@geit

Lange (redelijk)rechte & open wegen, een flinke wind schuin van voor of achter, en wat renners die zin hebben om te koersen. Of mis ik iets?
18-05-2017 14:36
Je kunt wel kiezen voor initiatief. Of dat resulteert in waaiers, zien we dan vanzelf wel.

Reacties zijn gesloten.