Remco Evenepoel doet oproep aan fans die hem uit de nood hielpen: “Kom iets drinken op mijn kosten”
zaterdag 30 maart 2024 om 09:35

Remco Evenepoel doet oproep aan fans die hem uit de nood hielpen: “Kom iets drinken op mijn kosten”

Remco Evenepoel staat maandag aan de start van de Ronde van het Baskenland. Enkele dagen voor de koers ging de Belgische kampioen in Spanje een trainingsrondje maken en na een tijdje wilde hij stoppen om iets te drinken en eten. Een probleem: hij had geen geld om iets te kopen.

Gelukkig waren er een aantal fans die Evenepoel konden helpen. “Kleine oproep aan de vier mannen die mij uit (geld)nood hebben geholpen aan het winkeltje in Castells: jullie mogen op mijn kosten iets komen drinken in de REV-shop in Schepdaal”, lezen we in de post op Strava van Evenepoel.

Geplaatst als onderdeel van: Babynieuws uit België: Tom Boonen wordt opnieuw vader


Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster

Om te reageren moet je ingelogd zijn.