Olympisch kampioen Remco Evenepoel krijgt gouden ketting cadeau
Als Remco Evenepoel in het peloton rijdt, is hij eenvoudig te herkennen aan de gouden streepjes op zijn mouwen en zijn opvallende helm en fiets. Maar ook naast de fiets is de Belg van Soudal Quick-Step tegenwoordig niet meer te missen. De dubbele olympisch kampioen heeft namelijk een bijzondere ketting gekregen.
Sportmarketingbureau Sportplusmedia laat op Instagram weten dat zij samen met Tito Laroche Jewelry een gouden ketting hebben ontworpen en gemaakt. Let op: Het gaat om een halsketting, die hoeft dus niet te worden ingevet!
De twee hangertjes aan de ketting met daarin de letter ‘R’ verwijzen naar de twee olympische plakken van de coureur van Soudal Quick-Step. Een bijzonder maar waarschijnlijk ook duur cadeau voor Evenepoel, die via zijn eigen sociale media account tevreden reageert.
Dit bericht op Instagram bekijken
Geplaatst als onderdeel van: Babynieuws uit België: Tom Boonen wordt opnieuw vader
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Om te reageren moet je ingelogd zijn.