vrijdag 14 juli 2023 om 18:21 Volg in Google

Wout van Aert spaarde de benen: “Ik kon niet zoveel bijdragen vandaag”

Video Wout van Aert stond na afloop van de dertiende rit de pers kort te woord. De Belg gaf aan dat de rit volgens plan is verlopen. “Ik kon zelf niet zoveel bijdragen vandaag.”

“Het was al snel duidelijk dat UAE de controle over de koers wilde nemen. We reden in een rotvaart naar de klim, waarna ik de benen heb gespaard voor de ritten die nog komen gaan. In principe is het ook aan Sepp Kuss en Wilco Kelderman om zo lang mogelijk bij ze te blijven”, aldus de Belg, die als 131ste over de streep reed.

Tot slot wilde Van Aert nog iets kwijt over de afdaling van de Grand Colombier na de rit: “Als er een paar duizend mensen op die berg staan en je moet nog naar beneden, is dat niet altijd even veilig. Al die mensen willen ook naar beneden en hebben niet altijd oog voor de renners die aan het afdalen zijn. Als er hekken staan, zou het een stuk veiliger zijn.”


Schrijf je in voor onze dagelijkse Tour-nieuwsbrief

Met deze dagelijkse Tour-nieuwsbrief van Wielerflits ben je helemaal op de hoogte voor jouw koersdag. Het is een korte preview, met een vooruitblik op het parcours, de favorieten voor die dag en we delen het belangrijkste nieuws. Op die manier ben je tussen 6 en 7 uur 's ochtends (op de camping, op het strand of thuis op de zetel) helemaal klaar voor jouw Tour-dag!

Voor de zomervakantie
2 Reacties
14-07-2023 20:16
Openbare weg die afdaling van de Colombier. Moet dat ook nog afgezet worden? En de hele weg naar je hotel ook? Niet gaan overdrijven nu.
    14-07-2023 21:02
    We praten over veiligheid Robbie, ooit bij de Tour geweest in de bergen?

    Ze hadden beter de bussen aan de andere kant van de berg kunnen zetten, afdalen aan de rustige kant.

Reacties zijn gesloten.