Thibaut Pinot moet het op weg naar Milaan met een helper minder doen. William Bonnet zal morgen niet opstappen in de zestiende etappe van de Giro d’Italia. Zijn ploeg FDJ laat weten dat de 34-jarige Fransman de Italiaanse rittenkoers vroegtijdig verlaat.
Bonnet heeft last van zijn knie en keert huiswaarts om te herstellen. Na de opgave van Bonnet zijn er nog 177 renners in koers.
6 Reacties
Prima Giro gereden met wel één top-40 notering. Wat een klasbak.
@nickoz
Want een knecht moet je natuurlijk beoordelen op zijn rituitslagen.
Had persoonlijk verwacht dat die zich wel weer een keer zou mengen in de sprint, maar die tijd ligt ver achter ons.
Eerlijk gezegd had ik het totaal niet verwacht dat hij zich zou mengen in de sprint. Die tijd ligt inderdaad ver achter ons, en als FDJ echt wou meedoen in de sprints, hadden ze wel gekozen voor Cimolai, die niet alleen veel sneller is, maar ook nog eens in vorm én een Italiaan. Het was door zijn niet-selectie redelijk duidelijk dat het bij FDJ maar draait rond drie dingen: Pinot, Pinot en Pinot.
(redelijk vergelijkbaar met Movistar, waar Rojas maar vooral Bennati zich ook duidelijk niet mogen mengen in de sprints)
Ik vind het knap dat je na zo’n valpartij (in de tour van 2015) nog zo terug kan keren in het profpeloton zeker op die leeftijd.
Reed afgelopen WK nog naar een keurige 8e plaats.