We keren terug naar onze vorige lay-out
Beste bezoeker van WielerFlits, we hebben besloten om vanaf vandaag tijdelijk terug te keren naar onze vorige lay-out.
Uit de vele reacties die wij hebben ontvangen (waarvoor dank!) is duidelijk geworden dat de nieuwe site op een aantal punten niet goed werkt. We hebben de lancering onderschat. Daarom keren we terug naar de tekentafel en gaan we tijdens de Giro bugfixes en optimalisaties achter de schermen verwerken. We gaan dit uitgebreid testen op verschillende devices en browsers en willen jullie input hier graag bij betrekken.
Later vandaag maken we de switch naar de vertrouwde vormgeving. Wanneer je problemen hebt met inloggen, probeer dan je cookies te verwijderen en/of je cache te legen.
Vanaf dinsdag keren bovendien de Volg Hier-topics weer terug en bij de herlancering van de site zullen deze behouden blijven.
We vragen jullie begrip en streven ernaar om in juni (ruim voor de Tour) een vormgeving te lanceren die onze site beter maakt en waar we de komende jaren weer veel plezier van kunnen hebben.
Namens WielerFlits.nl, Martin van den Bosch en Maxim Horssels
de lijst met nieuws artikelen zonder al die foto's is lekker overzichterlijk en wat is wielerflits nou zonder het "volg hier" artikel (dat moet echt blijven hoor).