We keren terug naar onze vorige lay-out
maandag 7 mei 2018 om 14:13

We keren terug naar onze vorige lay-out

Beste bezoeker van WielerFlits, we hebben besloten om vanaf vandaag tijdelijk terug te keren naar onze vorige lay-out.

Uit de vele reacties die wij hebben ontvangen (waarvoor dank!) is duidelijk geworden dat de nieuwe site op een aantal punten niet goed werkt. We hebben de lancering onderschat. Daarom keren we terug naar de tekentafel en gaan we tijdens de Giro bugfixes en optimalisaties achter de schermen verwerken. We gaan dit uitgebreid testen op verschillende devices en browsers en willen jullie input hier graag bij betrekken.

Later vandaag maken we de switch naar de vertrouwde vormgeving. Wanneer je problemen hebt met inloggen, probeer dan je cookies te verwijderen en/of je cache te legen.

Vanaf dinsdag keren bovendien de Volg Hier-topics weer terug en bij de herlancering van de site zullen deze behouden blijven.

We vragen jullie begrip en streven ernaar om in juni (ruim voor de Tour) een vormgeving te lanceren die onze site beter maakt en waar we de komende jaren weer veel plezier van kunnen hebben.

Namens WielerFlits.nl,
 Martin van den Bosch en Maxim Horssels

RIDE Magazine
79 Reacties
07-05-2018 14:15
Heel mooi. Goede keuze, succes!
07-05-2018 14:18
Aan de ene kant begrijpelijk, maar voor mij werkt de site nu perfect. De live chat is een prima vervanger voor de volg hier topics. Waarom zou men die terug willen lezen?
Ook het in-line reageren is gewoon zoals het hoort op een "forum". Nu nog meldingen dat er een reactie is op een post van jezelf en wat mij betreft is het dan helemaal goed.

Qua timing is het wel een hele kluif om dit samen met de start van een GT uit te rollen, had zelf voor een rustiger moment gekozen, maar wellicht dat dit aantrekkelijker leek qua exposure voor jullie.

Hopen dat de nieuwe layout snel terug is met enkele aanpassingen! Succes ermee!
07-05-2018 14:18
Waardering voor jullie openheid.
07-05-2018 14:19
Gevaarlijke keuze
07-05-2018 14:19
Jammer! Vind de nieuwe site fijn, evenals de livechat. Mochten jullie nog testers nodig hebben hou ik me graag aanbevolen.
07-05-2018 14:24
Beter ten halve gekeerd... Sowieso respect voor wat jullie allemaal doen.

Zouden jullie, bijvoorbeeld bij de nieuwe lancering, ook eens een toelichting willen geven op de al-dan-niet-noodzaak van de reclamebanners? Ik zag dat daar in de afgelopen dagen veel kritiek op was en dat veel mensen hun adblocker aanzetten. Maar ik kan me voorstellen dat er wel bepaalde kosten mee gedekt worden, zoals hosting, vormgeving, basiskosten. In dat geval heb ik het er voor over om de banners te zien en wil ik er ook nog wel op klikken. Dus als jullie mij kunnen overtuigen van de harde noodzaak van de reclames, zal ik geen adblocker aanzetten.

Of vormen de reclames een onderdeel van een commercieel model? Dan ligt de zaak voor mij anders uiteraard.
07-05-2018 14:26
Goede keuze!
07-05-2018 14:30
Top.
07-05-2018 14:31
ik dacht al, de veranderingen gaan de goede kant op. Nu blijkt het dat jullie terug zijn gegaan naar de oude lay-out xD.
07-05-2018 14:35
Heel veel respect voor deze keuze!

Het is niet makkelijk om na zo'n project, waar jullie zeker veel tijd, passie en moeite in hebben gestoken, je fouten toe te geven en "opnieuw" te beginnen. Sterk hoor! En persoonlijk ook erg blij mee.
07-05-2018 14:36
Heel fijn nieuws. Ik waardeer jullie pogingen om de site te blijven verbeteren. In mijn ogen is het met de laatste lay-out niet goed gelukt maar ik ben benieuwd naar de nieuwe vormgeving en wens jullie succes met het ontwikkelen!
07-05-2018 14:39
Als maker van een onderwijs website wil ik best wel wat mee testen op de achtergrond. Gewoon een kwestie van een beperkte groep gebruikers toegang geven en lomp alle functies testen.
Mocht het nodig zijn, dan wil ik graag meehelpen.
07-05-2018 14:40
Goed bezig! Succes met 'verdere' verbeteringen.
07-05-2018 14:51
Hulde. En gratis tip, hou het sober.
07-05-2018 14:54
Verstandige keuze. Succes de komende tijd.
07-05-2018 14:58
Fijn dat er op deze manier geluisterd blijft worden (want is natuurlijk niets "nieuws" hier) naar de users. Veel succes bij het verdere testen en ontwerpen, ben zeer benieuwd naar de uitkomst.

Persoonlijk erg blij met het terugkeren van de volgtopics. Hoewel zon chat op het eerste oog veel moderner en toffer lijkt bied het toch niet de mogelijkheden die een dergelijk topic wel biedt.
07-05-2018 15:06
Fijn te vernemen dat jullie de feedback oppakken, succes met het project...
07-05-2018 15:12
Hulde! Veel energie in iets nieuws stoppen, en dan toch de stap kunnen en durven zetten om terug te keren naar de tekentafel. Nogmaals, hulde!
07-05-2018 15:15
Goed dat jullie nog eens goed naar de vernieuwde site gaan kijken, maar er zitten ook echt wel verbeteringen in tov de oude. Zoals het direct kunnen reageren op een reactie en ook de layout is op zich heel mooi. Maar doe wat goeds met alle feedback en ik denk dat er zeker iets moois uitkomt. En heb je nog verder iemand nodig voor feedback of als tester, jullie weten mij te vinden.
07-05-2018 15:35
Yes, volg hier returns 4evah !
07-05-2018 16:42
Je kunt zeggen wat je wilt, maar input van de gebruikers wordt in ieder geval altijd serieus genomen, hulde daarvoor.
07-05-2018 16:49
Wat nu modern is is volgend jaar ouderwets.
Kwaliteit en overzichtelijkheid is in mijn ogen belangrijker!
07-05-2018 16:51
yes!! laat het gewoon zo, perfecto
07-05-2018 16:53
Wat een mooie nieuwe site is dit. Werk een stuk sneller! ;-)
07-05-2018 16:55
Blij mee!

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine