Vuelta 2019: Valverde hoopt geen last te hebben van pols
foto: Cor Vos
zondag 8 september 2019 om 10:32

Vuelta 2019: Valverde hoopt geen last te hebben van pols

Het was toch even schrikken voor Movistar in de slotfase van de veertiende etappe naar Oviedo, aangezien Alejandro Valverde een van de slachtoffers was van de massale valpartij. De wereldkampioen vertelt aan sportkrant Marca dat de schade meevalt, “al heb ik wel wat last van mijn pols.”

Het peloton werd bij het ingaan van de laatste kilometer opgeschrikt door een massale crash. Sprinters als Sam Bennett (de latere ritwinnaar, red.), Fabio Jakobsen en Fernando Gaviria zaten voor de valpartij, maar onder meer Luka Mezgec, Valverde en revelatie Tadej Pogačar gingen tegen de grond.

“Er was enorm veel stress”, zo blikt Valverde terug op de finale. “We gingen in de finale echt ontzettend hard. Ik wist mijn val redelijk te breken, maar ik heb toch wel een beetje last van mijn pols. Ik hoop dat het niks is”, aldus Valverde, die vandaag weer op de toppen van zijn kunnen moet presteren.

De renners krijgen namelijk een loodzware bergetappe voorgeschoteld naar de top van de Santuario del Acebo. Valverde staat tweede in het klassement, op 2:25 van leider Primož Roglič.

RIDE Magazine
11 Reacties
08-09-2019 10:37
Zo zag het er ook uit. Wordt een spannende dag voor Valverde.
08-09-2019 11:22
Ben benieuwd of het niet klein beetje zand in de ogen strooien is van roglic en pogacar.

Maar we gaan straks zien of hij er echt last van heeft.

Vind het zelf niet zo heel erg haha. Hopelijk doet roglic extra goede zaken vandaag
    08-09-2019 12:19
    Spoor jij wel helemaal met je idiote opmerking?
    08-09-2019 12:25
    Ik sta er hetzelfde in als Tinus
    08-09-2019 13:11
    Jahoor ik spoor zeker wel. Werk bij de ns. Hele dag door een spoor.

    En nee ik gun niemand een blessure. Niemand. Ben zelfs fan van wat hij presteerd op zijn leeftijd.

    Maar als fan van tjv vind ik het niet erg als hij nu wat minder is
08-09-2019 12:13
lachen om een blessure van een renner bah.
08-09-2019 12:22
Hopelijk valt het mee en kan hij er nog een mooie strijd mee maken.
08-09-2019 12:48
@Tinus

Lekker hè? Leedvermaak. Ik vind het eerder triest en zielig .
    08-09-2019 13:00
    Moet je niet BAH erbij roepen, Sooike? Echt een vreselijke opmerking van Tinus hè. Wat zeg ik, schandalig!
    08-09-2019 13:10
    Heeft niks te maken met leed vermaak voor mij.

    Als hij wat minder is door beetje last van zijn pols. En hij daardoor wat meer achterstand op loopt. Ja dat vind ik niet erg want hoop dat roglic de Vuelta wint.

    En nee ik gun niemand een blessure of iets. Zelfs froome niet...
08-09-2019 12:53
Leek niet een zware val te zijn voor Valverde. Het komt echter geregeld voor dat er juist meer last is bij vallen lage snelheid dan op hoge snelheid.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine