Juan Sebastián Molano zal zondag niet van start gaan in Gent-Wevelgem. De Colombiaan heeft bij een trainingsongeluk onder meer een hersenschudding en een gebroken teen opgelopen. Hij komt de komende weken niet in actie, meldt zijn ploeg UAE Emirates.
Molano was vrijdag, tijdens de E3 Saxo Classic, aan het trainen in Vlaanderen. Daarbij botste hij een auto die af wilde slaan. De 28-jarige sprinter schoot over de motorkap van de wagen, terwijl zijn fiets enkele meters verderop belandde.
Onlangs won Molano de GP de Denain voor Tim van Dijke. Daarna was hij nog zevende in de Bredene Koksijde Classic en negende in Classic Brugge-De Panne.
Unfortunately @sebasmolano_ will be ruled out of @GentWevelgem having sustained numerous injuries in a training crash in Belgium.
Amongst his injuries, Molano suffered concussion and a fractured toe which will keep him on the sidelines for some weeks.Ánimo Sebas 🙏 #WeAreUAE pic.twitter.com/Hns7BzLKFT
— @UAE-TeamEmirates (@TeamEmiratesUAE) March 24, 2023
10 Reacties
Jammer, rijdt een zeer sterk jaar tot nu toe.
Als je de beelden ziet, komt hij hier heel goed mee weg. Lekkere bestuurder
Bestuurder heeft vast gezegd sorry ik zag je niet. Daar heb ik een schip vol van sorry ik zag je niet. Ik hoop dat ie tegen die bestuurder heeft gezegd geeft niks pik maakt niet uit. Want als je wat terug zegt heeft die asociaal wielrenner het weer gedaan.
Waar zijn de beelden te zien ?
https://sporza.be/nl/2023/03/25/pogacars-ploegmakker-molano-komt-met-de-schrik-vrij-na-zware-aanrijding-op-training~1679751299269/
Nee zeg wat een klap
Wat een klap… Een wonder dat hij het nog kan navertellen. Hij was net zo goed op dreef.
Jammer voor deze Colombiaanse windliefhebber
Pff niet best
in grijs weer, volledig in zwart wit, LEVENSGEVAARLIJK
draag felle kleuren!