zondag 3 mei 2020 om 11:10
Vingegaard verlengt contract bij Jumbo-Visma
Jonas Vingegaard heeft zijn contract bij Team Jumbo-Visma verlengd. De 23-jarige Deen blijft twee jaar langer aan de geel-zwarte formatie verbonden.
Vingegaard had nog een contract tot eind dit seizoen, maar staat nu tot eind 2022 onder contract. “Ik ben blij en gelukkig dat ik mijn contract bij Team Jumbo-Visma kan verlengen”, vertelt hij op de site van zijn ploeg. “Mijn verblijf bij het team bevalt tot nu toe heel erg goed. Ik heb me bovendien al goed kunnen ontwikkelen en hoop de komende tijd hogere doelen met het team te kunnen behalen. Ik ben trots dat ik deel mag uitmaken van deze ploeg. Er is op dit moment geen team te noemen dat beter bij me past.”Vingegaard is bezig aan zijn tweede jaar voor de ploeg. Vorig jaar won hij een rit in de Ronde van Polen.
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. Een van de verhalen is met Visma | Lease a Bike-kopman Jonas Vingegaard, die de Giro d'Italia en Tour de France gaat combineren deze zomer. Hoe kijkt hij daarnaar uit? En welke hobby's houden hem bezig buiten de koers? In de Zomergids lees je verder alles over de Tour de France en de Tour Femmes, over de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Nienke Vinke en nog veel meer!
Reacties zijn gesloten.