Vanmarcke: “Nog nergens getekend, dat vreet aan me”
dinsdag 7 augustus 2012 om 10:36

Vanmarcke: “Nog nergens getekend, dat vreet aan me”

foto: Sirotti

Sep Vanmarcke is nog in het ongewisse over zijn toekomst. De Belg heeft nog nergens getekend en heeft daar moeite mee. ”Ik heb nog nergens getekend en geef toe dat dat aan mij vreet”, zo zei de renner van Garmin-Barracuda tegen Het Laatste Nieuws.

Vanmarcke was een van de smaakmakers dit voorjaar en klopte in een sprint-a-deux Tom Boonen in de Omloop het Nieuwsblad. Een knoop door hakken is er volgens Vanmarcke nog niet bij: ”Anderen moeten die knoop eerst leggen. Ik zou liefst zo snel mogelijk klaarheid scheppen, maar de zaak sleept aan.”

De Belg, momenteel actief in de Eneco Tour, zou graag de Vuelta rijden om zichzelf in beeld te rijden. Maar het lijkt erop dat als Vanmarcke zijn contract niet verlengt, Garmin hem ook niet opstelt in de Ronde van Spanje. Volgens Het Laatste Nieuws is Rabobank op dit moment de ploeg die de meeste kans heeft om Vanmarcke binnen te hengelen.

RIDE Magazine
RIDE Magazine