Van Avermaet dit seizoen toch nog in actie
maandag 9 oktober 2017 om 08:48

Van Avermaet dit seizoen toch nog in actie

Het seizoen van Greg Van Avermaet is toch nog niet voorbij. De renner van BMC komt nog in actie in twee criteriums.

Eind september liet Van Avermaet nog weten zijn seizoen te beëindigen. De Belgische krant Het Nieuwsblad wist vanochtend te melden dat hij de Tour of Guangxi zou rijden, maar tegenover Het Laatste Nieuws ontkent hij dat. Hij reist enkel nog naar China voor het UCI gala. Vervolgens komt hij nog wel in actie in Shanghai (29 oktober) en in Tokio (4 november), twee criteriums van Tour-organisator ASO.

Volgens ProCyclingstats kan de Tour of Guangxi ook zonder Van Avermaet rekenen op de nodige toppers. Mikel Landa, Julian Alaphilippe, Michael Matthews, Caleb Ewan en Fernando Gaviria aan de start staan. De Nederlandse inbreng komt onder meer van Bauke Mollema, Wout Poels, Wilco Kelderman en Dylan Groenewegen.

RIDE Magazine
30 Reacties
09-10-2017 16:10
Het artikel waarop Wielerflits zich baseerde is intussen aangepast:
"

Greg Van Avermaet heeft zijn fiets dan toch nog niet opgeborgen voor 2017. De Oost-Vlaming trekt straks nog naar China en Japan voor enkele criteriums. De kans dat hij ook aan de start van de Ronde van Guanxi staat, is dan weer klein. Van Avermaet is eerste reserve maar wordt enkel in geval van nood effectief op de fiets verwacht. Daags na afloop van de Ronde van Guanxi zal Van Avermaet wel gehuldigd worden als individuele laureaat van de UCI-World Tour. Dit gebeurt in bergstad Guilin, één van China’s toeristische attracties.

Na zijn huldiging trekt Van Avermaet nog naar de criteriums van Sjanghai (29 oktober) en Tokio (4 november). Pas dan zal hij echt en officieel een punt hebben gezet achter zijn seizoen."
09-10-2017 16:24
Avermaet heeft ook nooit op startlijst van PCS gestaan (en dus ook niet ergens anders want dienhebben lijst PCS gewoon over genomen)

Heb vernomen dat PCS ook beheerder is van twitter account @tourofguangxi
09-10-2017 16:32
Greg is al een weekje met vrouw en kind op vakantie in Portugal. Eind oktober gaat hij nog eens op vakantie naar China. Prijsje ophalen en ondertussen twee criteriums rijden. Sponsor plezieren en zelf een stuivertje bijverdienen. Kortom, een nieuwsbericht zonder enige koerswaarde.
10-10-2017 10:52
@kosmonaut
Jij zal vast een forse voorraad in je schuurtje hebben staan naast de dozen met Kleenex
10-10-2017 10:53
@kosmonaut
Jij zal vast een forse voorraad in je schuurtje hebben staan naast de dozen met Kleenex ;

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine