Van Aert ziet Teunissen winnen: “Dit bewijst hoe sterk het team is”
foto: Cor Vos
zaterdag 6 juli 2019 om 17:46

Van Aert ziet Teunissen winnen: “Dit bewijst hoe sterk het team is”

Wout van Aert zag Mike Teunissen zaterdag in de laatste honderd meter van de etappe hem voorbijrazen, op weg naar de gele trui. “Als een lead-out al een sprint kan winnen op dit niveau, dan bewijst dat hoe sterk dit team is”, vertelt Van Aert.

Niet Mike Teunissen, maar Dylan Groenewegen was de vooruitgeschoven pion bij Jumbo-Visma om de etappe te winnen. Van Aert reed op het moment van de valpartij voor Groenewegen en moest via zijn oortjes vernemen dat hij ten val was gekomen: “Ik heb niks gezien omdat ik voor hem reed. Ik hoorde de val, maar zag hem niet. Via het oortje hoorde ik toen dat Dylan erbij lag. Toen dacht ik eraan om zelf nog een sprint te rijden, maar ik kwam te vroeg in de wind. Er was geen tijd om te overleggen, maar wist Mike mij nog te passeren.”

“Ik ben heel blij voor Mike. Ik ken hem al heel lang van de cross en hij verdient deze overwinning”, eindigt de Belg met lovende woorden voor zijn collega in gesprek met Sporza. “Heel de ploeg draait fantastisch. Dat we op dit niveau kunnen winnen met onze lead-out, bewijst hoe sterk dit team is.”

Van Aert genoot overigens van de sfeer van de Tour. “Donderdag was ik nog niet echt onder de indruk. Maar dat was ik vandaag wel. Dit zelf meemaken voelt toch compleet anders dan als ze het tegen je vertellen, dit smaakt naar meer, ja.”

RIDE Magazine
12 Reacties
06-07-2019 17:53
Het gaat echt goed met Mike Teunissen. Volgens mij al zijn 5e. zege in korte tijd.
Wout Van Aert zat er ook goed bij. Dus ja hij heeft gelijk.
06-07-2019 17:53
Petje af voor JV. Ik was gisteren al onder de indruk van hoe serieus Sunweb het aanpakt na het zien van de documentaire over Dumoulin, maar ik denk dat JV daar niet voor onder doet.
    06-07-2019 18:19
    Ik hoop dat TJV sommige dingen beter aanpakt want die soap rond dat steentje in TD's knie was tenenkrommend.
    06-07-2019 18:41
    Eens, maar ligt dat aan de begeleiding of aan Tom, die ook behoorlijk koppig kan zijn?
    06-07-2019 23:13
    Waar werd die docu uitgezonden?
    06-07-2019 23:23
    Powned NPO2.
06-07-2019 17:59
Hij deed half bedoeld een perfecte lead out voor Teunissen.

Eh..hoe noemden we dat ook alweer in normaal Nederlands? Hij trok de sprint aan. Hij bracht Teunissen.
06-07-2019 20:48
De Belgen roepen sinds de Dauphine nog bijna dat Jumbo voor Van Aert moet gaan in de massasprints in plaats van voor Groenewegen. Na vandaag ben ik echt benieuwd voor wie Jumbo gaat als Groenewegen er niet meer bij is.
    06-07-2019 21:30
    Teunissen is dan de 1ste sprinter duidelijk. Maar kan bepaald worden door de vorm van de dag.
    06-07-2019 23:41
    Grote kans dat Nico Dick wel weer met 'vijf conclusies' zal komen. Tenzij het nu ff niet uitkomt, natuurlijk.
    07-07-2019 10:29
    :D
    Wout van Aert geeft nooit op!
06-07-2019 22:05
Teunissen en Van Aert zijn dit jaar echt smaakmakers in deze ploeg geworden. Geweldige aankopen van de ploeg toch weer.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine