Vacansoleil-DCM is op zoek naar een wegkapitein
zondag 24 april 2011 om 21:47

Vacansoleil-DCM is op zoek naar een wegkapitein

Nu het voorjaar erop zit, is het tijd om de balans op te maken. Zo ook bij Vacansoleil-DCM. Manager Daan Luijkx is niet ontevreden met wat zijn blauwgele troepen de voorbije weken hebben laten zien, maar het grote doel, een podiumplaats in één van de grote eendagswedstrijden, bleef uit. Daarom is hij op zoek naar een ervaren ‘gids’ voor zijn jonge troepen.

“Als we iets minder pech hadden gehad, was dat nochtans wel mogelijk geweest”, zegt Luijkx aan het ANP. “Marco Marcato valt in Milaan-San Remo in de afdaling van de Poggio, Björn Leukemans komt in Parijs-Roubaix drie keer ten val en wordt uiteindelijk dertiende, en twee renners van ons spelen mee in de finale van de Amstel Gold Race.”

“Een beetje meer geluk zou volgend jaar welkom zijn”, vindt hij dan ook. Maar ook iemand met ervaring is welkom. “Want dat ontbreekt een beetje bij ons: een wegkapitein, eentje die de anderen stuurt. Zeker in de koersen zonder ‘oortjes’ zou die goed van pas komen. We zoeken echter ook een sprinter en een ronderenner. Wie is er straks echter vrij?”

RIDE Magazine