Tour 2025: Tadej Pogacar botst nog voor de start tegen volgauto van Visma | Lease a Bike
foto: Cor Vos
donderdag 24 juli 2025 om 13:15

Tour 2025: Tadej Pogacar botst nog voor de start tegen volgauto van Visma | Lease a Bike

In de achttiende etappe van de Tour de France zullen Tadej Pogacar en Jonas Vingegaard weer de degens kruisen, als de renners door de Alpen koersen naar de Col de la Loze, maar voor de start botste Pogacar al op Visma | Lease a Bike. Letterlijk, want voor het vertrek vond er een opvallend incident plaats.

De geletruidrager reed op weg naar de start in Vif op een volgwagen van Visma | Lease a Bike. “Het nieuws gaat snel rond”, lacht de Sloveen op een vraag van een journalist van ITV of Pogacar inderdaad vol in de remmen moest.

“We (doelt op zijn perschef, red.) reden richting de start, achter een auto van Visma | Lease a Bike. We zaten er misschien iets te dicht op, maar de auto ging plots in de remmen. Maar misschien wilde hun chauffeur plots mijn remmen testen?”, kan de Sloveen er wel om lachen.

“Ik was er niet klaar voor en zag ook niet meteen een reden om zo bruusk te remmen. We reden er vol op. Mijn kin is geraakt, maar ik ben oké”, vertelt hij met een brede glimlach. “Er is niks aan de hand.”

RIDE Magazine
4 Reacties
24-07-2025 13:24
De kop was gelukkig spectaculairder dan het incident zelf...
24-07-2025 13:17
Niet zo opblazen hier he..
24-07-2025 14:16
Het begint wel een beetje sneu te worden, dat commentaar van iemand met zoveel talent.
24-07-2025 13:58
We gaan ALL IN

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine