Tour 2025: Brutale diefstal houdt Sporza uit koninginnenrit Tour de France
Sporza zal vandaag geen verslaggeving vanop de motor brengen tijdens de achttiende etappe van de Tour de France. De reden? De Sporza-equipe is afgelopen nacht bestolen in Grenoble.
De motor waarop Maarten Vangramberen verslag zou doen op weg naar de finish op de flanken van de Col de la Loze, is gestolen. Dit heeft grote gevolgen voor de live-uitzending op VRT 1 en Radio 1: er zal vandaag namelijk geen verslaggeving zijn vanop de motor.
De motor stond geparkeerd aan het hotel van de Sporza-ploeg in Grenoble, maar is daar afgelopen nacht gestolen. En daar bleef het niet bij: er is tevens ingebroken in een van de VRT-wagens, waar de dieven “met cameramateriaal aan de haal zijn gegaan”, zo meldt Sporza.
“Onze ploegen in Frankrijk blijven operationeel, maar moeten noodgedwongen met beperktere middelen aan de slag”, klinkt het.
Reacties zijn gesloten.