Tour 2020: Tien tips voor jouw Scorito-team
Video Met de Tour de France in aantocht, zwoegt menig Nederlander met het invullen van zijn Tourpooltje. Speel jij mee met de wielergame van Scorito, maar ben je nog op zoek naar die ene naam die voor jou het verschil kan maken? Onze redacteur Youri IJnsen bespreekt in een nieuwe video tien tips voor renners in jouw Tourploeg.
Natuurlijk zijn er de usual suspects, de kopmannen die veel punten scoren maar ook zeer veel geld kosten voor jouw team. In onze tips zitten enkele wellicht wat onbekendere renners die jij kan inzetten om punten te scoren. Soms is het een gok, maar als die goed uitpakt, kan het zomaar beslissend zijn.
Welke tips neem jij mee in je Tourpool? En hoe ziet jouw selectie eruit? Laat het weten in de reacties.
Schrijf je nu in
Denk jij te weten welke renners er tijdens de komende Tour de France successen gaan behalen? Speel dan mee met Scorito Wielermanager voor de Tour de France. De winnaar ontvangt een Wahoo ROAM Fietscomputer. Daarnaast zijn er drie baselayers van Megmeister te winnen.
Remi Cavagna. Gaat een etappe winnen, lekker een solo van 40 kilometer vanuit een kopgroep.
Toms Skujins. Wint ook een etappe, sprintje met een kleine groep koplopers en rijdt nog een paar keer top 10, tevens eerste drager van de bolletjestrui.
Nans Peters: Wint een bergetappe, blijkt de sterkste klimmer van een sterke kopgroep
Luka Mezgec: Wint geen etappe, maar is in vorm, overleeft klimmetjes en kan sprinten. Dus vaak top10.
Marc Hirschi: De klassementsverrassing van deze Tour, gaat top10 rijden.
En de bonustip: Quentin Pacher, iedere dag in de aanval. Rijdt al jarenlang sterk in Franse koersen, komt een berg over, heeft een punch in de benen.
Discussiëren over strategie vind ik meer iets voor het forum. Uiteindelijk moet je dit toch een paar keer gespeeld hebben om een gevoel te krijgen voor wat wel en niet werkt.
Eens dat die 500-750k renners vaak een valkuil zijn, en hooguit misschien interessant als je Bernal hebt en niet op een andere manier het budget sluitend kan krijgen. Zo'n Tejada is een leuk klimmertje, maar die gaat op dit niveau normaal gesproken hooguit een paar keer mee in de vlucht, en voorspel maar eens wanneer. Voor 1m heb je al renners die serieus om de knikkers kunnen meedoen.
ps mocht je nog een euro over hebben, de druiven zijn in de aanbieding bij de Lidl.
Dat werd al gedaan bij "10 neo's om in de gaten te houden" - of zoiets. Hier zou dat ook leuk zijn, met wat zelfspot erbij (scoort altijd), of een schouderveegje als bv Tejada het echt goed doet.
Doen, Youri !
Uit coulance voor de rest speel ik zelf geen wielerspelletjes.
Won dit jaar al een etappe in Down Under en Parijs-Nice en 2de plaats in Kuurne-Brussel-Kuurne.
En na de break 5de in Sanremo en nu italiaans en europees kampioen.
Vorig jaar ook best veel ereplaatsen en 7x top-10 in TdF en Giro, die hij beide wel niet finishte.
En beetje een tegenvaller maar de man die je zeker moet zetten dit jaar is Valentin Madouas !!!!!!! Die moest in zijn top 10