Tour 2019: ‘Poels en Van Baarle in Tourselectie Team Ineos’
Update Wout Poels en Dylan van Baarle lijken zich op te kunnen gaan maken voor een deelname aan de Tour de France. Volgens La Gazzetta dello Sport maken beide Nederlanders deel uit van de achtkoppige selectie van Team Ineos voor La Grande Boucle.
De Italiaanse sportkrant meldt dat naast kopmannen Geraint Thomas en Egan Bernal ook Michał Kwiatkowski, Luke Rowe, Jonathan Castroviejo en Gianni Moscon hun opwachting zullen maken.
Een deelname zou voor Van Baarle betekenen dat hij zondag het NK op de weg overslaat. “Als ik ga dan rij ik zondag niet de wegwedstrijd. Zeker met de valpartijen die al geweest zijn, wil de ploeg de risico’s uitsluiten”, vertelde hij aan het AD.
Update 13:02
Sky noemt Van Baarle en Poels niet als deelnemers van het NK op de weg aanstaande zondag.
It's Nationals week and there are plenty of @TeamINEOS riders in action over the next few days. Here's our handy guide to who's racing where: 🇳🇱🇬🇧🇮🇪🇮🇹🇵🇱🇪🇸🇩🇪🇳🇴 pic.twitter.com/XsNEzUxEGw
— Team INEOS (@TeamINEOS) 26 juni 2019
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Verder een vrij logische selectie met de huidige opties.
Enkel gehaald voor de Giro/Vuelta en een te beperkte renner om z'n plek in de tourploeg waard te zijn
Dat dit een potentiële winnaar is was ook wel al bekend.
alleen de vraag is, kan hij dat zo doen en dan nog wat voor de ploeg betekenen. En kan hij dit dagen na elkaar doen.
INEOS, TJV, DQS hebben in ieder geval al een heel goede selectie hiervoor.
Rowe-> Moscon -> van Baarle -> Castroviejo -> Kwiat -> Poels -> Bernal ->Thomas zijn dan