Tim Merlier baalt na ‘gemiste kans’ in Kuurne-Brussel-Kuurne
foto: Cor Vos
zondag 2 maart 2025 om 18:26

Tim Merlier baalt na ‘gemiste kans’ in Kuurne-Brussel-Kuurne

Grote teleurstelling bij Tim Merlier na afloop van Kuurne-Brussel-Kuurne. Het gewenste scenario – een sprint met een grote groep – ontvouwde zich, maar de Europees kampioen kwam zelf niet aan sprinten toe. “Het was eigenlijk al verloren op een kilometer van de finish”, zei hij na afloop bij Sporza.

“We zaten een beetje te ver en moesten vervolgens nog eens over een vluchtheuvel springen. Een gemiste kans”, aldus Merlier, die sprak van een ‘heel nerveuze’ wedstrijd. “Ik kwam niet in de koers zoals ik wilde, maar ik was er wel altijd bij.”

In de heuvelzone werd Merlier al verschillende keren opgehouden. “Dat was frustrerend, maar ik ben er altijd blijven in geloven. Ik denk wel dat ik nog de benen had om iets te forceren in de sprint, maar het zat vandaag niet mee.”


Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!


De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster
1 Reacties
02-03-2025 20:10
Dus óók een gele kaart…

Reacties zijn gesloten.