Thymen Arensman verklaart mindere slotrit Volta ao Algarve: “Dat was geen recept voor succes”
Thymen Arensman maakte op de slotdag van de Volta ao Algarve een kleine duikeling in het klassement. De Nederlander ging van plek vijf naar negen. Toch neemt hij vooral ‘positieve dingen’ mee uit de Portugese rittenkoers.
“Ik ben tevreden over deze week!”, schrijft Arensman op Instagram. “Ik zag een supersterk team, ben erg blij met mijn tijdritprestaties en het gevoel tijdens de koers. Ik neem zeker veel positieve dingen mee naar de volgende wedstrijd.”
Arensman stond na vier ritten op de vijfde plek in het algemeen klassement, maar verloor op de Alto da Malhão meer dan een minuut op rit- en eindwinnaar Juan Ayuso. “Een lekke band op weg naar de laatste klim, niet in positie zitten, ook niet de beste benen hebben en een pittige klim – dat was voor mij geen recept voor succes”, geeft hij uitleg over zijn mindere optreden. “Ik liet mijn hoofd hangen op de laatste klim nadat ik geprobeerd had Oscar te ondersteunen waar ik kon.”
“Ik zal de leerpunten meenemen en alle positieve dingen van deze week onthouden. Ik heb grote stappen gezet deze winter en ben erg blij om het seizoen zo te beginnen. Terug naar huis, rusten, resetten en weer opbouwen. Het is een plezier om met dit team te koersen! Tot in Strade!”
Aankomende wedstrijden voor Thymen Arensman
| Datum | Wedstrijd |
|---|---|
| 4 jul - 26 jul |
Ik ben benieuwd of ze dat er ooit uit gaan krijgen.
Lukt dat dan zie ik hem zeker dezelfde resultaten als een Kelderman en Kruijswijk halen in grote rondes.