Thomas Dekker toch in Ronde van Spanje
maandag 13 augustus 2012 om 11:10 Volg in Google

Thomas Dekker toch in Ronde van Spanje

foto: Sirotti

Thomas Dekker zal aanstaande zaterdag toch aan de start staan van de Ronde van Spanje. Dat laat het management van de renner van Garmin-Sharp vandaag weten. Aanvankelijk zou de Noord-Hollander dit seizoen geen grote ronde rijden en zich richten op eendagswedstrijden.

In goed overleg met de ploegleiding is besloten om Dekker nu toch de Vuelta te laten rijden. Daardoor laat hij de Vattenfall Cyclassics en de Grote Prijs van Plouay, die op zijn oorspronkelijk programma stonden, schieten. Morgen staat hij ook eerst nog aan de start van de Clasica San Sebastian.

“Deze week is gebleken dat mijn conditie goed genoeg is om de Vuelta te rijden. Mijn trainer Adrie van Diemen gaf me de raad die kans ook te grijpen”, aldus Dekker. “Mijn laatste grote ronde dateert al van vier jaar terug (eigenlijk vijf jaar: de Tour van 2007, red.), dus dit moet me ten goede komen. Ik ga proberen de ploeg te helpen, maar wil ook zelf uitzoeken waar ik al sta.”

Bestel de Tourgids
Tour de France-poster