Team Sky wil in 2014 weer met Froome en Wiggins naar de Tour

foto: Sirotti
Team Sky wil in 2014 met zowel Bradley Wiggins als Chris Froome starten in de Tour de France. Dat vertelde teambaas Dave Brailsford aan de Engelse krant The Guardian. De twee waren de voorbije twee jaar namens Sky eindwinnaar in de belangrijkste rittenkoers ter wereld.
De Tour de France start in 2014 in Groot-Brittannië. Sky wil zowel Froome als Wiggins daar laten starten. “Dat zou echt briljant zijn, zeker omdat de Tourstart in Leeds is,” vertelde Brailsford.
Hij ziet het niet als een probleem dat de twee niet de beste vrienden van elkaar zijn. “Het interesseert me niet of ze wel of niet met elkaar kunnen opschieten”, vertelde hij. “Iedereen blijft er maar over praten of ze wel vrienden zijn, maar ik ben er geen nanoseconde mee bezig.”
Wiggins maakt aanstaande zondag zijn rentree in het Ronde van Polen. Daarna richt hij zich op de Tour of Britain en het WK tijdrijden.